Windows 10 Önizleme Sürümü Kullananlara Bedava Olabilir

  • 30 Nisan 2015
  • 549 kez görüntülendi.
Windows 10 Önizleme Sürümü Kullananlara Bedava Olabilir

Windows‘un geçtiğimiz aylarda önce bilgisayarlara , daha sonra telefonlarına yayınladığı güncel işletim sistem modeli Windows 10 , önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

Windows , geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu ancak tam sürümü yayınlanmamıştı.Windows Insider programı ile kurulumu sağlanılan Windows 10 , mobil platformlara yani bildiğimiz üzere Lumia serisine de önizleme sürümü olarak gönderilmişti.

Windows 10 için daha önce sızan haberler bize Windows 7 ve Windows 8 kullanan kullanıcılar , kullandıkları sistem orjinal olmak şartıyla Windows 10 sürümünü ücretsiz kullanabilme imkanına sahip olacaktı.

Windows-10_Product-Family

Yeni iddalara göre Windows 10’u kullanmanız için daha önceden Windows 7 ve 8 deneyimi yaşamanıza hiç te gerek yok.Insıder programı ile ön yükleme yapan kullanıcılar bu hakkı otomatikmen kazanmış olacaklar.

Microsoft , konu hakkında henüz net bir açıklama yapmadı.Ancak kullanıcılar şimdiden bunun hevesine kapıldı gibi gözüküyor.Zira Windows 10 sürümünde Microsoft , bir çok değişikliğe gitti.Bunu demo sürümünden yola çıkarak rahatça söylememiz mümkün.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ