Windows 10 , Haziran’da Satıta !

  • 18 Mart 2015
  • 1.858 kez görüntülendi.
Windows 10 , Haziran’da Satıta !

Windows’un 10 versiyonu haziran ayında çıkacağı spekülasyonları dolaşıyordu. Artık bu haber spekülasyon değil ve Microsoft’tan gelen açıklamaya göre 190 ülkede satışa yaz aylarında sunulacak. Detaylar haberimizde ..

windows-10-desktop

 

Microsoft’un geçtiğimiz aylarda tanıttığı ve önizleme sürümünü yayınladı Windows 10 kullanıcılarını çok fazla bekletmeyecek gibi gözüküyor. Özellikle Windows 8 hamlesiyle bazı kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratan Microsoft’un Windows 7 sürümünü kullananlar hala çoğunlukta diyebiliriz. Fakat baktığım yorumlara göre çok nadir eleştiri gelmiş yani bu sistem herkes tarafından beğenilmiş gibi gözüküyor. Tabi birde önizleme sürümünde hiçbir kasma , sorun meydana gelmemesi adeta gerçek Windows 10’muş gibi tepki vermesi de kullanıcıların mutlu olduğu bir taraf.

Windows_Product_Family_9-30-Event

 

Windows 7, 8 ve 8.1 kullanıcılarının ücretsiz olarak geçebileceği bu sürüme , eski kullanıcılar yani Windows Vista ve öncesi kullanıcılar Haziran ayında satın alarak temin edebilecekler. 190 ülkede aynı zamanda satışa çıkması beklenen Windows 10 bazı ülkelerde daha gecikebilir fakat Türkiye’ye aynı zamanda geleceğini düşünüyoruz. Bakalım Microsoft Windows 10 ile kullanıcılardan tam puan alabilecek mi ?  Bunların hepsini Haziran ayında çıktığı zaman göreceğiz ve size aktaracağız.

Bizi okumaya devam edin ..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ