SONRAKİ
Türk Yıldızları Esip Gürledi! Türk Yıldızları Esip Gürledi!
ÖNCEKİ
Samsung S7 Edge Alev Aldı ! Samsung S7 Edge Alev Aldı !
500
185 0

Winamp Yeniden Mi Doğuyor?

Winamp Yeniden Mi Doğuyor?
Yazar: Berkay Eke

21 Eylül 2018

Bilgisayarda 2000'li yılların başında bolca müzik dinleyenlerin en çok kullandığı programlardan biri olan Winamp küllerinden yeniden doğabilir.

Bilgisayarda 2000’li yılların başında bolca müzik dinleyenlerin en çok kullandığı programlardan biri olan Winamp küllerinden yeniden doğabilir.

Winamp denince herkesin kafası eski zamanlara gidiyor hatta 21. yüzyıl nesli bu yazılımla daha önce hiç karşılaşmamış bile olabilir. Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan Spotify, iTunes, Windows Media Player gibi müzik çalma uygulamaları yokken Winamp oldukça lüks bir uygulama olarak görülüyordu. 2013 yılında yayınlanan son güncellemesinin ardından uzun bir süre adından söz ettirmeyen Winamp tekrardan sahalara geri dönebileceği konuşuluyor.

Yeni birçok işletim sistemi ile uyumlu hale gelmesi planlanan uygulama şu anda Windows 10 sürümlü cihazlarda çalışmıyor. Winamp’ın 5.8 sürümünün Windows işletim sistemleriyle uyumlu bir versiyon olacağı söyleniyor.

winamp muzik calar

Winamp yeniden hayata dönerken bazı değişiklikleri de beraberinde getiriyor. Winamp Pro seçeneğinin bundan sonra ücretsiz bir kullanıma sunulacak. Bu sayede eskisi gibi Winamp kullanıcıları uygulamanın yeni halini de ücretsiz bir şekilde kullanabilecek.

Sızdırılan bu güncelleme internette yer alırken antivirüs programları tarafından bu yazılımın pek de güvenilir olmadığı söyleniyor. Sebep olarak da Winamp’ın yeni sürümündeki tüm özelliklerin şu an için hayata geçirilmediği söyleniyor.

Winamp’ın sahibi Radionomy, resmi sitesinde henüz Winamp uygulamasını yayımlamadı. Daha bir güvenli bir kullanım için resmi site üzerinden yayımlanacak olan sürümü bekleyin.

" Winamp Yeniden Mi Doğuyor? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Winamp Yeniden Mi Doğuyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Winamp Yeniden Mi Doğuyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Berkay Eke Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.