yükleniyor...

WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Tekrardan Görüntülenebiliyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden silinen mesajları alıntılama yoluyla cevap vererek görmek mümkün.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için geçtiğimiz dönemlerde getirilen bir özellik olan yazılan mesajı herkesten silme işlemi sayesinde mesajları gizleyebiliyordunuz. Ancak silinen bu mesaj alıntılanarak cevap verildiği zaman silinen mesajın içeriği görülebiliyor.

WhatsApp ile yapılan görüşmeler esnasında bazılarımızın yanlış kişiye mesaj gönderme ya da yanlış içerikli mesaj gönderme gibi hataları oluyor. Bu durumda  WhatsApp tarafından kullanıma sunulan mesajı herkes sil seçeneği sayesinde gönderilen mesajın içeriği tamamen silinebiliyor.

Ancak mesajı tamamen silme işlemini gerçekleştirmeden hemen önce karşınızdaki kişi mesajı alıntılayıp size cevap gönderdiği zaman sildiğiniz mesaj içeriği görülür hale geliyor.

Gönderilen mesajı herkesten sil özelliğinin yalnızca son 7 dakika içerisinde gönderilen mesajlar için kullanıldığını önceki haberlerimizde aktarmıştık. Ayrıca bu özelliğin kullanılabilmesi için sohbet içinde bulunan kişilerin  WhatsApp’ın son sürümlerini kullanmaları gerekiyor.

WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Tekrardan Görüntülenebiliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp'ta Silinen Mesajlar Tekrardan Görüntülenebiliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla