SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1526
565 0

Whatsapp'a iOS için Önemli Bir Güncelleme !

Whatsapp'a iOS için Önemli Bir Güncelleme !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Mesajlaşmada en popüler olan uygulama Whatsapp yeni bir güncelleme aldı ve bu güncelleme kullanıcılarını mutlu etti.Bu güncellemeyle birlikte 2.12.15 sürümüne yükseltilmiş oldu uygulama .Bu güncelleme iphone kullanıcıları bakımından çoğunlukla problem olarak görülen çok fazla depolama alanı sorunu giderildi.

whatsapp-ios-arama-ozelligi

Ayrıca uygulamanın çökmesine neden olan bir açık da bu problem ile giderildi. Ayrıca belge paylaşımı özelliği geldi. Bu paylaşım ile beraber iPhone kullanıcıları arasında PDF dosyalar gönderilip okunabilecek. Bu güncelleme ile beraber Whatsapp’tan diğer bulutttaki fotoğraflarınızı da paylaşabileceksiniz. ( Google Drive, Onedrive, Dropbox ..) Bunu yapmak için ise uygulamadan başka bir uygulamayı aç diyerek ordaki fotoğraflarınızı kolaylıkla paylaşabileceksiniz..

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Whatsapp'a iOS için Önemli Bir Güncelleme ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Whatsapp'a iOS için Önemli Bir Güncelleme ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Whatsapp'a iOS için Önemli Bir Güncelleme ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.