SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
508
188 0

WhatsApp Yeni Özelliğine Nihayet Kavuştu!

WhatsApp Yeni Özelliğine Nihayet Kavuştu!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Anlık mesajlaşma servisi WhatsApp yeni sesli mesaj özelliğine kavuştu. Ayrıca YouTube paylaşımlarını WhatsApp üzerinden izleyebilirsiniz.

WhatsApp kendini geliştmeye ve kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda söz edilen özellik iOS işletim sistemli cihazlarda kullanıma sunuldu. Artık sesli mesaj özelliği için ekrana dokunmanız yeterli olacak.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni bir WhatsApp özelliği bugün iOS işletim sistemli cihazlara dağıtıldı. Ses kaydı düğmesinde yaşanan büyük gelişme kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla yapıldığını düşnüyoruz. 2.17.81 sürümüyle gelen güncellemeyi App Store üzerinden edinebilirsiniz.

Önceden ses kaydı yapmak istediğiniz zaman kayıt butonuna basmak zorunda kalıyordunuz. Başka türlü konuşma esnasında ses kaydı ile sohbet edemiyordunuz.

Artık ekran üzerinde bulunan kilit simgesini sol tarafa çektiğiniz zaman ses kaydı başlamış olacak. Elinizi ekran üzerinden çekince ses kaydınız bitmiş olacak ve gönder butonu yardımıyla ses kaydınızı sohbete gönderebilirsiniz.

WhatsApp üzerinde gelen bir yeni değişiklik ise ünlü sosyal meyda video platformlarından biri olan YouTube üzerinden paylaştığınız videoları sohbet içerisinde izleyebileceksiniz. Videoyu izlemek için ayrıca bir uygulamaya yönlendirilmeyeceksiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" WhatsApp Yeni Özelliğine Nihayet Kavuştu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Yeni Özelliğine Nihayet Kavuştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda WhatsApp Yeni Özelliğine Nihayet Kavuştu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.