WhatsApp Web Güncellendi!

  • 09 Temmuz 2015
  • 843 kez görüntülendi.
WhatsApp Web Güncellendi!

Akıllı telefonlarda en çok tercih edilen sohbet uygulamalarından olan Whatsapp’ geçtiğimiz aylarda mesajlaşma olayını daha cazip kılabilmek için Web sürümü ile karşımıza çıkmıştı. iOS hariç tüm Android, BlackBerry, Windows Phone gibi modellerde kullanabilen WhatsApp Web bilgisayar üzerinde de kullanılabilen sürümü WhatsApp Web kısıtlı özelliklere sahipti. Bu sürüm artık mobil uygulamadaki özelliklere kavuşuyor. Web sürümüne gelen güncelleme sohbetleriniz ve kişileriniz üzerinde daha fazla kontrol sunuyor.

Ocak ayında kullanıma açılan WhatsApp Web sürümü bilgisayar başındayken sürekli telefona bakma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştı. Fakat bu sürüm çok basit yapıda olduğu için sadece sohbetlere erişimi sağlıyordu. Son gelen güncelleme ile artık WhatsApp Web; kişileriniz, sohbetleriniz ve grup konuşmalarınız üzerinde daha fazla seçenek sunar hale geldi.

WhatsApp Web’de artık profil fotoğrafınızı ve durum mesajınızı değiştirebiliyor ve bazı arayüz ayarlarınız ile oynayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda ayarlar butonu ile yeni gelen güncelleme sayesinde mesajlarınızı silebiliyor ya da arşive taşıyabiliyor, grup konuşmalarınızı silebiliyor, sessize alabiliyor ya da onları da arşive taşıyabiliyorsunuz.

Bu gibi sohbet özelliklerinin yanı sıra klavye kısayolları da eklenen WhatsApp’ın web sürümünde bu kısayolların henüz tam olarak çalışmadığı da belirtilmiş.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ