yükleniyor...

WhatsApp Wear OS uygulaması için testler başladı

WhatsApp, Meta tarafından Wear OS 3 işletim sistemi yüklü saatler için beta sürümü olarak sunuldu. Bunun en önemli sebeplerinden biri üçüncü parti geliştiricilere daha fazla açık platform sunulması olarak gösterilebilir. Test edebilen kullanıcılar: Pixel Watch, Galaxy Watch 5 ve Wear OS 3 işletim sistemleri yüklü diğer saatlerdir.

Uygulama açıldığında, son zamanlarda iletişim kurulan kişilerin listesi ilk sırada görünür. Bunun yanı sıra, Güvenlik ayarları ve ayrıntılar için “Ayarlar” ve “Telefonda aç” seçenekleri de ana ekranda yer alır.

Sohbet ekranında kullanıcılar kaydırarak önceki mesajları görüntüleyebilirler. Yeni mesajlar, şimdilik sadece ses kaydı ve saat klavyesi aracılığıyla yazılarak yanıtlanabilir. Sohbet ekranının sonunda “Bu sohbetteki kişiler” ve “Telefonda aç” seçenekleri yer alır.

WhatsApp Wear OS uygulaması, kullanıcılara hızla sesli mesaj göndermeyi de mümkün kılar. Kurulum aşamasında, kullanıcıların sekiz ekranlı doğrulama kodunu da girmeleri gereklidir. “WhatsApp kişileri” karesi, kişileri bulmayı, “WhatsApp sesli mesaj” karesi ise hızlı şekilde sesli mesaj kaydetmeyi sağlar.

WhatsApp Wear OS uygulamasının beta sürümüne kaydolmak için, hem saatte hem de telefonda WhatsApp’ın 2.23.10.10+ sürümünün yüklü olması gereklidir.

WhatsApp Wear OS uygulaması için testler başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Wear OS uygulaması için testler başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Horse At Yarışı Tahminleri Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Abdül Ne Demek sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri marla makaron filtre fiyatları 2006 kaç yaşında