yükleniyor...

WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor!

Anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, para transferi sistemi çalışmalarına hız veriyor. Hindistan’da kullanıma sunulan özellik şu an için test aşamasında yer alıyor.

Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp kullanıcılarının kolay yoldan para gönderme işlemini kullanması için çalışıyor. Ödeme Hizmeti özelliğini test etmeye başlayan WhatsApp Hindistan’da kullanıma sundu.

Son zamanlarda hızlı para gönderme konusunda birçok firmanın yaptığı çalışmalara WhatsApp da nihayet katıldı. iOS işletim sistemli cihazların mesajlaşma uygulaması iMessage bünyesinde bulunan birçok bankanın para aktarım özelliği bulunmakta. Para aktarma özelliğini kendi bünyesinde de bulundurmak isteyen WhatsApp çalışmalara başladı. 

Şu an için Hindistan’da kullanıma sunulan özellik test aşaması sürecinde bulunuyor. Yakın zamanda dünya genelinde kullanıma sunulması beklenen özelliğin ödeme yapma konusunda bizlere oldukça hız kazandıracağı aşikâr.

Yeni güncelleme ile birlikte gelmesi beklenen bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılarının iOS işletim sisteminde V2.18.21 sürümünü yüklemeleri gerekirken, Android kullanıcılarının V2.18.41 sürümünü yüklemeleri gerekiyor.

WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Menajerimi Ara Son Bölüm Izle İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Kayseri Nöbetçi Noterler too many requests ne demek mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları Market Fiyatları nabızdan hamilelik testi