Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor!

1 hafta önce 920 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor!

Anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, para transferi sistemi çalışmalarına hız veriyor. Hindistan'da kullanıma sunulan özellik şu an için test aşamasında yer alıyor.

Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp kullanıcılarının kolay yoldan para gönderme işlemini kullanması için çalışıyor. Ödeme Hizmeti özelliğini test etmeye başlayan WhatsApp Hindistan'da kullanıma sundu.

Son zamanlarda hızlı para gönderme konusunda birçok firmanın yaptığı çalışmalara WhatsApp da nihayet katıldı. iOS işletim sistemli cihazların mesajlaşma uygulaması iMessage bünyesinde bulunan birçok bankanın para aktarım özelliği bulunmakta. Para aktarma özelliğini kendi bünyesinde de bulundurmak isteyen WhatsApp çalışmalara başladı. 

Şu an için Hindistan'da kullanıma sunulan özellik test aşaması sürecinde bulunuyor. Yakın zamanda dünya genelinde kullanıma sunulması beklenen özelliğin ödeme yapma konusunda bizlere oldukça hız kazandıracağı aşikâr.

Yeni güncelleme ile birlikte gelmesi beklenen bu özelliği kullanmak isteyen kullanıcılarının iOS işletim sisteminde V2.18.21 sürümünü yüklemeleri gerekirken, Android kullanıcılarının V2.18.41 sürümünü yüklemeleri gerekiyor.

Paylaş Paylaş
Yazar
Berkay Eke

Teknoloji meraklısı, yazılım hastası, sosyal medya ustası bir üniversite öğrencisi.

Yorumlar


ÖNEMLİ: "WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor!" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "WhatsApp Ödeme Sistemi Özelliğini Test Ediyor!" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.