WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı!

04.03.2018
A+
A-

WhatsApp tarafından yakın bir zamanda sunulan mesajları herkesten silme özelliğinin geçerlilik süresi uzatıldı.

WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı!

WhatsApp’ın geçtiğimiz günlerde kullanıma sunduğu yanlışlıkla gönderilen mesajların geri silinme işlemi için kullanıcılara yalnızca 7 dakika gibi kısa bir süre sunmuştu. WhatsApp bu süreyi 4096 saniyeye çıkardı.

Yanlışlıkla gönderilen mesajlar bir çok kişi için kötü sonuçlar doğurduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sorunun farkında olan popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp mesajları herkesten silme özelliğinin süresini 7 dakikadan 4096 saniyeye uzattı.

WaBetaInfo tarafından yapılan açıklamaya göre WhatsApp içerisinde yapılan görüşmelerde gönderilen mesajlarda mesajı geri çekme süresi 4096 saniyeye uzatılma için testler yapılıyor.

WhatsApp tarafından düzenlenmesi beklenen bu süres ile birlikte artık yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları silmek için 7 dakika değil 1 saatten fazla süreniz olacak.

"WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları