SONRAKİ
Porsche blockchain teknolojisini otomobile taşıdı Porsche blockchain teknolojisini otomobile taşıdı
ÖNCEKİ
Android P Çağrı Engelleme Özelliği İçerebilir! Android P Çağrı Engelleme Özelliği İçerebilir!
1180
437 0

WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı!

WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

4 Mart 2018

WhatsApp tarafından yakın bir zamanda sunulan mesajları herkesten silme özelliğinin geçerlilik süresi uzatıldı.

WhatsApp’ın geçtiğimiz günlerde kullanıma sunduğu yanlışlıkla gönderilen mesajların geri silinme işlemi için kullanıcılara yalnızca 7 dakika gibi kısa bir süre sunmuştu. WhatsApp bu süreyi 4096 saniyeye çıkardı.

Yanlışlıkla gönderilen mesajlar bir çok kişi için kötü sonuçlar doğurduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sorunun farkında olan popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp mesajları herkesten silme özelliğinin süresini 7 dakikadan 4096 saniyeye uzattı.

WaBetaInfo tarafından yapılan açıklamaya göre WhatsApp içerisinde yapılan görüşmelerde gönderilen mesajlarda mesajı geri çekme süresi 4096 saniyeye uzatılma için testler yapılıyor.

WhatsApp tarafından düzenlenmesi beklenen bu süres ile birlikte artık yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajları silmek için 7 dakika değil 1 saatten fazla süreniz olacak.

" WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda WhatsApp Mesajları Kalıcı Olarak Silme Süresini Uzattı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.