yükleniyor...

WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini-duyurdu – Teknoblog

WhatsApp Kullanıcıları Artık Mesajlarını Düzenleyebilecekler

WhatsApp kullanıcıların uzun süredir beklediği bir özelliği sonunda duyurdu. Artık kullanıcılar gönderdikleri mesajları uygulama üzerinden düzenleyebilecekler. Bu özellik sayesinde gönderilen mesajlardaki hatalar kolayca düzeltilebilecek. Ancak mesaj düzenlemek için yalnızca 15 dakikalık bir süre verilecek.

Mesaj düzenleme işlemi oldukça basit bir şekilde gerçekleştirilebilecek. Düzenlenmek istenen mesajın üzerine uzunca basılacak ve açılan menüden “Düzenle” seçeneği seçilecek. Gönderim saatinin yanında yer alan “Düzenlendi” ibaresi sayesinde de düzenlenen mesajlar kolayca fark edilebilecek. Sohbet katılımcıları eski mesajın nasıl olduğunu göremeyecekler ancak düzenleme yapıldığını bilecekler.

Bu yeni özellikle birlikte WhatsApp rakiplerinin arkasından geliyor gibi görünüyor. Özellikle iOS kullanıcıları iMessage aracılığıyla gönderdikleri mesajları uzun süredir düzenleyebiliyorlar. Ayrıca Twitter da Blue abonelerine 30 dakikalık bir pencere sunarak gönderdikleri tweetleri düzenlemelerine olanak sağlıyor.

Mesaj düzenleme özelliği birkaç hafta içinde tüm WhatsApp kullanıcılarına ulaştırılacak. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar mesaj gönderme işlemlerinde daha rahat bir şekilde hareket edebilecekler.

WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini-duyurdu – Teknoblog konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini-duyurdu – Teknoblog ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Sportboss Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir mastika rakı fiyatı 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor