Whatsapp Kullanıcılarına Sevindirici Haber Geldi

  • 18 Nisan 2015
  • 482 kez görüntülendi.
Whatsapp Kullanıcılarına Sevindirici Haber Geldi

Geçtiğimiz aylarda Facebook platformunca satın alınan mesajlaşma uygulaması Whatsapp ,materyal tasarımı ile görüntülenirken yeni bilgiler de sızdırılmaya başladı.

Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve konuşma programı Whatsapp , liderliğini kendi rekorlarının kırarak devam ettiriyor.Geçtiğimiz Ağustos ayından bu yana yaklaşık %33 lük bir büyüme kaydeden uygulama , 800 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

Hatırlayacağımız üzere Whatsapp , Facebook platformu tarafından satın alınmasının ardından çok önemli güncellemeler almaya başlamıştı.Bunlardan birisi de sesli arama özelliğiydi.

whatsapp-call-1-820x420

Bu sayısal veri artışından sonra beta aşamasında olan güncellemelerin tüm platformlara gelmesine artık kesin gözüyle bakılıyor.Zira iOS işletim sisteminde test amaçlı çalıştırılan , android işletim sisteminde kullanıma sunulan sesli arama ve yanıtlama sistemi , bir aksilik olmazsa Windows Phone platformu için de tam sürüm olarak kullanıma aktif hale getirilecek.

Sızdırılan bazı görseller de bunu doğrular nitelikte.Zira sızıntılara göre fotoğraflarda “cevapla” “sessize al” gibi ifadelere yer veriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ