yükleniyor...

WhatsApp Konum Etiketi Özelliği Geliyor!

Instagram hikayeler üzerinde kullanılan konum etiketi ekleme özelliği WhatsApp fotoğraf düzenleme kısmında da kullanılacak.

Facebook himayesine girdikten sonra gelişmeye devam eden WhatsApp, fotoğraf düzenleme modundayken konumunuzu belirten etiketler kullanmanızı sağlayacak özelliğini hazırlıyor.

Instagram’da paylaşılan hikayeler üzerinde hali hazırda kullanılan konum etiketleme özelliği artık WhatsApp fotoğraf düzenleme modunda da kullanılacak.

WABetaInfo tarafından yapılan habere göre geçtiğimiz günlerde saat etiketlerine benzeyen bir konum etiketi geldiği belirtiliyor. Şu an için yalnızca WhatsApp betaya sunulan bu özelliğin çalışma prensibi oldukça basit. Öncelikle akıllı telefonunuzun konum özelliğinin açık olması gerekiyor. WhatsApp üzerinden göndermek istediğiniz fotoğrafı seçin ve düzenleme ekranı üzerinde etiketler kısmında konumunuzu ekleyebileceğiniz bir etiket yer alıyor. Bu etiket sizin en yakın bulunduğunuz konumu saptayıp 3 adet seçenek sunuyor. Siz dde bu 3 seçenek içerisinden bir tanesini fotoğrafınıza ekliyorsunuz.

Bir önceki güncellemede gelen saat etiketleri gibi siyah beyaz seçenekleri de bulunan konum etiketleri WhatsApp üzerinde kaç kişi tarafından kullanılır pek kestirilebilir değil. Ancak WhatsApp’ın birçok koldan geliştirildiği ortada.

WhatsApp Konum Etiketi Özelliği Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Konum Etiketi Özelliği Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir marla makaron filtre fiyatları gl hf ne demek nick oluşturucu demon slayer izle