yükleniyor...

WhatsApp ile Anlık Konum Görmek Mümkün!

Popüler sosyal medya platformlarının ardından WhatsApp uygulaması üzerinden de mevcut konum paylaşımı yapılacak.

Anlık mesajlaşma servisi WhatsApp dün yaptığı bir açıklamada konum paylaşma özelliği üzerinde bazı çalışmalar yürüttüklerini açıkladılar. Önümüzdeki günlerde kullanıcılar sohbet esnasında konuştukları kişilerin anlık konumlarını görebilecekler.

Konum paylaşma özelliği son zamanlarda oldukça moda haline gelirken WhatsApp’da bu akıma katılmaya hazırlanıyor. Google Haritalar üzerinde canlı konum paylaşımı hizmeti vermesinin ardından Facebook Messenger ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarının da bu özellik üzerinde çalışmaları aktif olarak görülmüştü. 

WhatsApp canlı konum paylaşımı konusunda kolları sıvamış durumda. Sohbet esnasında karşınızdakinin bulunduğu konumu merak eden kullanıcılar için, özellikle de çiftler için biraz zor günleri beraberinde getirecek gibi duruyor.

WhatsApp tarafından size sunulan paylaşım seçeneklerinde konum seçeneği bünyesinde bulunan mevcut konum seçeneği de yer alacak. Mevcut konum seçeneğini seçtiğiniz anda belirlediğiniz zaman sürecinde konumunuz aktif olarak görülebilecek. Bu özelliği grup sohbeti içerisinde kullanan kullanıcıların paylaştıkları konum tek bir harita üzerinde gözlenebilecek.

WhatsApp ile Anlık Konum Görmek Mümkün! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp ile Anlık Konum Görmek Mümkün! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Sportboss İzmir Nöbetçi Noterler Aba Nedir sosyal medya faydaları too many requests ne demek gta 6 sistem gereksinimleri Market Fiyatları 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 2006 kaç yaşında