yükleniyor...

WhatsApp Hikayeler Özelliği Geldi

Facebook sahip olduğu tüm sosyal medya platformlarına hikaye moduna getirmeye devam ediyor. Sonunda WhatsApp hikayeler modu da geliyor.

Facebook alt yapısına sahip olan Instagram WhatsApp gibi çeşitli sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları Facebook bünyesinde gelişmeye de devam ediyor. İlk olarak Snapchat uygumalasında başlayan hikayeler özelliği yavaş yavaş Facebook da dahil olmak üzere Facebook bünyesindeki tüm uygulamalara getiriliyor.

WhastApp Hikayeler Modu Geliyor!

İlk olarak Snapchat üzerinde kullanılmaya başlandı. Çok kısa bir sürede oldukça fazla kullanıma sebep olan hikayeler uygulaması insanların anlık fotoğraf paylaşımını da arttırdı.

Facebook bünyesi altında ilk olarak Instagram uygulamasında kullanılmaya başlanan hikayeler modu Facebook’ta da kullanılmaya başlandı. Son olarak da WhatsApp bünyesinde kullanılması planlanıyor. WhatsApp uygulamasında paylaşacağınız hikayeler tüm telefon rehberiniz tarafından görüleceği için biraz sıkıntı yaratabilir ancak WhatsApp bu uygulama için de bir özelleştirme modu getirebilir.

WhatsApp Hikayeler Özelliği Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Hikayeler Özelliği Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Aba Nedir Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir yapılacaklar listesi uygulama gl hf ne demek 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 52 hafta kaç ay 1997 doğumlu kaç yaşında olur