WhatsApp Grup Yayınları Özelliği Sunuyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Telegram’da bulunan grup yayınları özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

WhatsApp Grup Yayınları Özelliği Sunuyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp her geçen gün rakiplerini elemek adına yeni işlere imza atıyor. Son olarak hayata geçireceği özellik ise Telegram uygulamasında kullanılan grup sohbetlerine takip edilen bazı kanallar sayesinde duyurulan yeni gelişmeleri paylaşmak olacak.

Facebook tarafından satın alınmasının ardından bir çok konuda gelişme gösteren WhatsApp her geçen gün yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. WhatsApp’ın şimdiki projesi ise gruplara yayın yapma özelliği olacak. Telegram uygulamasından ilham alan WhatsApp bu konuda Facebook şirketi olarak kopyalama işlerine devam ediyor gibi görünüyor. Facebook bünyesinde yer alan bir çok uygulamada popüler sosyal medya uygulamalarından bazılarında bulunan çeşitli özellikleri kopyaladığını herkes biliyor.

Telegram’da kullanılan kanallar özelliğinden yola çıkarak geliştirilen yeni özellik ajanslar, şirketler, özel ilgi alanlarına yönelik paylaşılan bazı gelişmeler hakkında kolayca bilgi sahibi olunmasını sağlıyor.Yeni bir gelişme olduğu zaman grup konuşmalarında yer aldığınız zaman kanal yöneticileri tarafından güncellenen yeni bilgiler ve gelişmeler bildirim şeklinde size geliyor. WhatsApp’da bu özelliği bünyesine ekleyerek kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin bu gruplara telefon numaraları ile birlikte kayıt olması gerekiyor. Bu da beklenen kullanıcı sayısındaki talep konusunda biraz hayal kırıklığı yaratabilir. 1.5 milyar kullanıcıya sahip olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Telegram uygulamasını bu özellik konusunda geçmesi için bazı geliştirmeler de yapması gerekiyor.

"WhatsApp Grup Yayınları Özelliği Sunuyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Grup Yayınları Özelliği Sunuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp Grup Yayınları Özelliği Sunuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları