yükleniyor...

WhatsApp Grup Konuşması Yenileniyor

Hiç durmadan güncellemelere ve kendini geliştirmeye devam eden WhatsApp grup konuşması için yeni bir özelliği kullanıcılarına sundu.

Her geçen gün ayrı bir özelliğini güncelleyen WhatsApp bu defa grup konuşmaları için bir güncelleme yayınladı. WhatsApp, Android işletim sistemindeki beta kullanıcıları adına 2.16.281 sürümlü güncellemesi ile yaşanılan birçok hatanın düzeltilmesinin yanında grup sohbeti için yeni bir özellik kattı.

WhatsApp Grup Konuşması Kişi Daveti

WhatsApp grup konuşmalarında gruba davet edilecek yeni kişiler için güzel bir uygulama geliştirildi. Grup yöneticisi herhangi bir kişiyi davet etmek istediğinde rehber listesinin en üst kısmında yer alan “Gruba link ile davet et” seçeneği ile yeni kişiler eklemek için davet gönderebilecekler.

whatsapp grup konuşması

Ancak bu davetin önceye göre bir farkı olacak. Bu seçeneği kullandığınız zaman size özel bir URL veriyor ve bu URL’yi rehberinizde bulunan herhangi bir kişiyle paylaşarak bulunduğunuz gruba davet etme imkanınız oluyor.

Söz konusu URL üçüncü parti uygulamalar üzerinden mesaj yoluyla, QR kod yardımıyla veya NFC bağlantı seçeneği ile gönderilebiliyor. Bu yeni özelliğin muhattabı daha çok çalışan kesim ve öğrenciler olacak gibi duruyor. Çalışma arkadaşlarınızla bir şeyler paylaşmak istediğiniz zaman veya öğrenciler arasında bilgi alışverişinin sağlanması adına bu URL özelliğini kullanarak rehberinizde size lazım olan kişileri sohbet blogunuza eklemeniz mümkün hale geliyor.

Yeni WhatsApp sürümü ile gelen bir diğer özellik ise size gönderilen bir medyayı veya konuşma kayıtlarını bir başka kişiye yönlendirmek için çabuk ilet özelliği de gelecek.

Berkay Eke / Technosfer

WhatsApp Grup Konuşması Yenileniyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Grup Konuşması Yenileniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Noterler İzmir Nöbetçi Noterler too many requests ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir rakı fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri Bilgi Doktoru tarhana ekşi olursa ne yapılır