yükleniyor...

WhatsApp Beklenen Özelliğine Sonunda Kavuşuyor!

Online mesajlaşma uygulaması WhatsApp, günden güne geliştirilmeye devam ediyor. Şirket tarafından henüz geliştirilmekte olan sürüm hakkında açıklamalar var. Bakalım yeni gelen özellikler nasıl olacak?

Online mesajlaşma uygulaması WhatsApp, günden güne geliştirilmeye devam ediyor. Facebook tarafından yapılan açıklamada, henüz geliştirilmekte olan yeni sürümde kullanıcıların dosya paylaşımları artık daha özgür hale gelecek.

Normal şartlarda WhatsApp üzerinden karşı kişilere gönderdiğimiz dosya belli kısıtlamalara maruz kalıyordu. Örneğin iOS’ta 128 MB, Android platformunda 100 MB, Web üzerinden de 64 MB dosya boyut sınırı bulunuyor. Bu da kullanıcıların çoğu zaman canını sıkabiliyor.

WhatsApp geliştiricileri de bu sorunu artık göz ardı edemedi ve yeni sürümde bu özelliğin kaldırılarak boyutun büyütüleceğini söyledi. Ancak şöyle bir sorun var ki dosya boyutu sınırsız mı olacak yoksa yeni sınırlamalarla karşı karşıya kalacak mıyız henüz belirsizliğini koruyor. Umuyoruz ki tüm sınırlamalar ortadan kaldırılır.

WhatsApp Beklenen Özelliğine Sonunda Kavuşuyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Beklenen Özelliğine Sonunda Kavuşuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla