yükleniyor...

WhatsApp Android İle Geliiyor

Facebook bünyesinde bulunan iki dev mesajlama platformu olan Messenger ve WhatsApp güncellendi. Şu sıralar uygulama güncellemesi denildiği zaman akıllara belki de en fazla mesajlaşma uygulaması olan Messenger gelir. Öncelerde Facebook himayesi altında bulunan Messenger sonradan Facebook’tan ayrılmış ve yepyeni özellikler ile güncellenmişti.

Ancak Facebook’un tek üyesi Messenger değil. Çıktıktan sonra müthiş bir başarı yakalayan ve sonrasında ise Facebook’un yemi olarak dev şirketin bünyesine katılan WhatsApp da önemli yeniliklerle güncellenmiş duruma geldi. Bir süre önce yeni beta sürümü ile iOS’a sunulan WhatApp bu sefer de Android kullanıcılara sunulacak.

whatsapp ile ilgili görsel sonucu
Yeni güncelleme ile gelen bazı önemli özellikler ise şunlar;

Pop-up’lar için bildirim desteği
Gelen bildirimlere özel ses atama
Uygulama üzerinden yapılan telefon konuşmalarında konuşmayı sessize alma
Kişiye özel bildirimler ayarlama
Titreşim şiddetini isteğe göre ayarlama
Telefon görüşmelerinde kalite standartlarını düşürme seçeneği
Mesajları ”okunmadı” olarak işaretleyebilme. Ancak siz mesajı gördüğünüz zaman karşı tarafa mavi tik çoktan gitmiş oluyor.
Whatsapp’a gelen yeni güncelleme ile karşımıza çıkacak yenilikler bu şekilde. Ancak güncelleme şu an için Google Play üzerinden yayınlanmış durumda değil.

WhatsApp Android İle Geliiyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WhatsApp Android İle Geliiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla