yükleniyor...

watchOS 4.2 Yayınlandı !

Apple, akşam Türkiye saatiyle saat 21.00’de akıllı saati olan Apple Watch için yeni yazılım güncellemesi olan watchOS 4.2 yayınlandı. Peki bu güncellemeyle ne gibi yenilikler geliyor ? Detaylar haberimizde.

Apple Watch’un yeni yazılım sürümü watchOS 4.2 ile beraber bütün Apple Watch modellerine Apple Pay Nakit özelliği geliyor. Bu özelliği Türkiye’ye geldiğinde size detaylı olarak aktarırız fakat şuanda sadece Amerika’da bu özellik sunuldu. O yüzden bizi ilgilendirmiyor şuanda 🙂 

Siri ile de yapılan bu özelliği kullanmayı biz de isteriz gerçekten. Özellikle Apple Music segmesinde güzel güncellemeler var, geçtiğimiz güncelleme ile beraber tasarım değişmişti. Bu güncellemeyle şarkıları saatimize indirebiliyoruz , eskiden olduğu gibi çok az bir kısıt yok fakat yinede 8Gb’lık bir alana sahip olduğumuzu unutmamak lazım. 

Tabii ki söylememize gerek yok fakat birtakım hatalar onarıldı ve sistem geliştirildi. Apple Watch’ların iyice kendine geldiğini söyleyebiliriz. Bu güncellemeyi iPhone’unuzdan Apple Watch uygulamasından Yazılım Güncelleme kısmından denetleyerek yükleyebilirsiniz. 

watchOS 4.2 Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere watchOS 4.2 Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Adana Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir rakı fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri nick oluşturucu Market Fiyatları tarhana ekşi olursa ne yapılır