yükleniyor...

watchOS 3.2 ve tvOS 10.2 Beta 2 Yayınlandı !

Geçen hafta Apple Watch için watchOS 3.1.3 yayınlanmış ve ardından hemen 3.2 Beta 1 geliştiriciler için yayınlanmıştı. Bu beta güncellemesi ile beraber gelen en büyük özellik ise tiyatro moduydu. Detaylar haberimizde..

Apple, watchOS 3.2 ile, iOS 10.3’le birlikte iPhone’a gelmesi beklenen Tiyatro Modu‘nu Apple Watch’lara getirmeye hazırlanıyor. Ve her zamanki gibi, yazılım üzerinde birçok hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yer alıyor. Ayrıca watchOS 3.2 ile birlikte, kullanıcıların Siri’yi kullanarak, fotoğraflar arasında arama yapma, egzersiz günlüklerini inceleme, ödeme yapma gibi çeşitli komutları kullanabilmeleri için SiriKit desteği de geliyor.

Güncellemeyi, geliştirici profili tanımlanmış ve iOS 10 yüklü iPhone’unuzun Apple Watch uygulaması üzerinden Genel > Yazılım Güncelleme menüsü aracılığı ile indirebilirsiniz.

Güncellemeyi indirdikten sonra yükleyebilmek için, Apple Watch‘unuzun şarj cihazına bağlı ve en az %50 şarj seviyesinde olması gerektiğini unutmayın. Ve elbetteki, Apple Watch’unuzun iPhone’unuza bağlı ve kapsama alanında kalması gerekiyor.

tvOS 10.1.1 yayınlanmasından hemen sonra yine 10.2 Beta 2 güncellemesini yayınlamıştı Apple, Apple Tv cihazı için. Ve bir hafta sonra bu betanın 2.sürümü geldi. 4. nesil Apple TV için tasarlanan tvOS 10.2 beta 2, Apple TV’yi USB-C’den USB-A dönüştürücülü bir aracı kablo kullanılarak, Apple TV’nin bilgisayara bağlantısının sağlanması sonrasında, iTunes veya Apple Configurator aracılığıyla kayıtlı bir geliştirici hesabından indirilip yüklenebilir.

Henüz tvOS 10.2‘ye tam olarak neler katıldığını bilmiyoruz ancak 10.x güncellemesi olması sebebiyle, standart hata düzeltmelerini, performans geliştirmelerini, yeni özellikler ve tasarım değişiklikleri barındırıyor .

 

 

watchOS 3.2 ve tvOS 10.2 Beta 2 Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere watchOS 3.2 ve tvOS 10.2 Beta 2 Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü dijital platform ne demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir gl hf ne demek Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi 2006 kaç yaşında