yükleniyor...

watchOS 3.2 Beta 4 Yayınlandı !

Apple’ın geliştiriciler için yayınladığı beta sürümlerinin yenileri gelmeye devam ediyor. Neredeyse her hafta bu güncellemeleri geliştiricileriyle paylaşan Apple, Apple Watch cihazının işletim sistemi olan watchOS için güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. En son olarak watchOS 3.2’nin 4.Betası çıktı.

watchOS 3.2 ile hayatımıza girecek olan en önemli özellik, kullanıcıların Apple Watch ekranını hızla kapatmasına ve ekranın kol hareketi ile aydınlanmasını önleyerek uyandırma özelliğini devre dışı bırakmasına olanak tanıyan Tiyatro Modu‘dur.

Tiyatro Modu etkinleştirildiğinde, kullanıcılar her gelen bildirim için haptik geribildirim almaya devam edecekler ve ekrana dokunarak veya Digital Crown’u kullanarak bildirim bilgilerini görebilecekler.

Bu beta güncellemesi ile beraber tam olarak hangi yeniliklerin geldiğini bilmiyoruz , fakat ilerleyen saatlerde bilgiler geldikçe sizleri bilgilendireceğiz. Bizi takipte kalın..

watchOS 3.2 Beta 4 Yayınlandı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere watchOS 3.2 Beta 4 Yayınlandı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla