SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
556
206 0

WatchOS 3.2 Beta 3 Çıktı !

WatchOS 3.2 Beta 3 Çıktı !
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Apple’ın akıllı saati olan Apple Watch’un yazılımı olan WatchOS , geliştiriciler için 3. Beta sürümü çıktı. Peki bu sürümde ne gibi yenilikler var , detaylar haberimizde..

Apple , watchOS için 3. Beta sürümünü 1 hafta sonra çıkardı. Bu güncellemeyi Apple Watch’unuza yüklemek için beta profiline ihtiyacınız var. WatchOS beta profile download yazarak reddit’ten kolayca erişebilirsiniz bu da benden bir tavsiye 🙂

Apple, watchOS 3.2 ile, iOS 10.3’le birlikte iPhone’a gelmesi beklenen Tiyatro Modu‘nu Apple Watch’lara getirmeye hazırlanıyor. Ve her zamanki gibi, kaputun altında birçok hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yer alıyor. Ayrıca watchOS 3.2 ile birlikte, kullanıcıların Siri’yi kullanarak, fotoğraflar arasında arama yapma, egzersiz günlüklerini inceleme, ödeme yapma gibi çeşitli komutları kullanabilmeleri için SiriKit desteği de geliyor.

Bu beta güncellemesiyle tam olarak nasıl bir yenilik geldiğini bilmiyoruz fakat ileri ki saatlerde bu yazımızı güncelleyerek sizlere aktarmış oluruz ..

 

 

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" WatchOS 3.2 Beta 3 Çıktı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere WatchOS 3.2 Beta 3 Çıktı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda WatchOS 3.2 Beta 3 Çıktı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.