yükleniyor...

Watch Dogs Ücretsiz Oluyor

Ubisoft tarafından geliştirilen Watch Dogs, UPlay sisteminde ücretsiz olarak oynanabilecek.

Ubisoft’un açık dünya oyunu Watch Dogs, UPlay üzerinden ücretsiz olarak erişilebilecek.

Ubisoft olarak bir kampanya yapma kararı alan firma, UPlay üzerinden 7 Kasım 2017 saat 19:00’da başlayacak kampanya 13 Kasım 2017 saat 19:00’da bitecek. Kampanya dahilinde Watch Dogs’u ücretsiz olarak alan herkes kampanya bittikten sonra da Watch Dogs oyununu sınırısız şekilde oyunu oynayabilecek.

WATCH DOGS ÜCRETSİZ NASIL ALINIYOR?

İlk önce Ubisoft’un kampanya sayfasını ziyaret ediyorsunuz. Daha sonra “Register for PC” kısmına tıklayoruz, buradan giriş yapabilir veya üye oluyoruz. Daha sonra UPlay uygulamasını indiriyoruz. Zaman geldiğinde ise Watch Dogs’u kütüphaneye ekliyoruz.

Watch Dogs Ücretsiz Oluyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Watch Dogs Ücretsiz Oluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla