yükleniyor...

Warren Buffett Apple’ı övdü – Teknoblog

Berkshire Hathaway’in başkanı ve CEO’su Warren Buffett, Apple hisselerinin en önemli sahibi olduğunu ifade etti. Tüketicilerin bir iPhone sahibi olmayı ikinci bir arabaya sahip olmaktan daha önemli gördüğünü açıklayan Buffett, şirketin hisselerinin yüzde 5,6’sına sahip olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Aynı zamanda, Apple müşterilerinin sadakatine de değinen Buffett, insanların 10 bin dolar bile olsa iPhone’larından vazgeçmeyeceklerini iddia etti.

Berkshire Hathaway, 2016’dan beri aktif şekilde Apple hisseleri almaktadır. Warren Buffett, Apple gibi modern akıllı telefonlardan anlamadığını defalarca dile getirmesine rağmen, tüketicinin davranışını anlayarak Apple müşterilerinin sadakatine hayran kalmıştır. Buffett, Apple için “muhtemelen dünyanın en iyi şirketi” şeklinde konuşmuştur.

Warren Buffett’ın şirketi Berkshire Hathaway, Apple hisselerinin piyasa değerinin 116.31 milyar dolar olduğunu belirtmiştir. Ayrıca, Berkshire Hathaway’in Bank of America, Chevron, Coca-Cola ve American Express gibi büyük şirketlerdeki hisselerinin toplam bedelinin 101 milyar dolar seviyesinde olması da Apple’ın ekonomik gücünü gözler önüne sermektedir.

Sonuç olarak, Warren Buffett Apple hisseleri ve şirketi hakkındaki görüşlerini paylaşırken, tüketicilerin Apple markalı ürünlere verdikleri değer ve şirketin müşterilerinin sadakatine hayranlığı öne çıkmaktadır. Buffett, Berkshire Hathaway’in Apple hisse sahipliğinden dolayı mutlu olduğunu ve Apple hisselerindeki her artışın kendilerini daha da mutlu ettiğini dile getirmiştir.

Warren Buffett Apple’ı övdü – Teknoblog konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Warren Buffett Apple’ı övdü – Teknoblog ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru American Horror Story Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Kütahya Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir Abdül Ne Demek instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü 2006 kaç yaşında