SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
772
286 0

Warcraft Yapımcısından Yeni Film : Mute

Warcraft Yapımcısından Yeni Film : Mute
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

World of Warcraft‘ın filmini üstlenen genç yönetmen Duncan Jones, yeni bilim kurgu filmi olan Mute’un hazırlıklarına başlamış durumda. Bu filmin konusu ise 40 yıl sonraki Berlin’de geçen bilimsel olaylar .

2009 Yılının en iyi filmleri listesinde üstlere oynayan Moon filmi ile üne kavuşan Duncan Jones, 2011 yılında Source Code ile yine güzel bir iş çıkarmıştı. 3. Filmi ise bu sene vizyona giren Warcraft filmi oldu. Warcraft bazı kesimler tarafından eleştirildi fakat beğenildiği de aşikar . Yapımı oldukça uzun sürdü Warcraft’ın ve vizyona girdi. Yeni bir film için kolları sıvayan Jones, yine bomba gibi geliyor .

img_1685

Duncan Jones , aslında uzun süredir üstüne çalıştığı ve kariyerinin ilk filmi olarak düşündüğü Mute’un çekimlerine şimdi başlamış durumda. İlk hali 14 yıl önce Jones tarafından yazılan bir bilim kurgu filmi olacak Mute. Bu film Jones’u üne kavuşturan Moon’u andırıyor .

Mute, günümüzden 40 yıl sonra Berlin’de geçiyor ve izleyicileri; göçmenlerinin akınına uğramış, doğu ile batının çakıştığı futuristik bir Casablanca’ya götürüyor. Bu şehirde yaşamasının tek sebebi sevdiği kadın olan Leo adlı dilsiz bir barmen, bu kadının esrarengiz bir şekilde kaybolması üzerine kendisini hiç beklemediği bir maceranın içinde buluyor.

Başrollerinde Alexander Skarsgard (True Blood, The Legend of Tarzan), Paul Rudd (Ant-Man) ve Sam Rockwell (Moon) olacak  Mute’ün çekimlerine bu hafta başlanması planlanıyor. Filmin vizyon tarihi ise daha bitirilmediği için belli değil fakat 2017 sonlarında çıkacağı iddiaları da mevcut.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Warcraft Yapımcısından Yeni Film : Mute konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Warcraft Yapımcısından Yeni Film : Mute ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Warcraft Yapımcısından Yeni Film : Mute ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.