yükleniyor...

Volkswagen’in ID. Buzz için tercihi Goodyear oldu

Volkswagen, elektrikli minibüsü ID. Buzz için lastik seçimini Goodyear’dan yana kullandı. Bu seçim, Goodyear’ın çevreye duyarlılığı ve sürüş konforu gibi faktörleri gözetmesi sonucunda yapıldı. Bu sayede, Volkswagen’in ID. Buzz’i için en uygun lastikleri kullanarak, sürüş deneyimini güvenli ve keyifli hale getirmeyi hedefliyorlar. Goodyear’ın, ID. Buzz’in yüksek performans ve dayanıklılık gereksinimlerine de uygun lastikler sunması, Volkswagen için öncelik taşıyor. Hem Volkswagen hem de Goodyear, sürdürülebilirliğe verdiği önemle biliniyor. Bu nedenle, ID. Buzz için yapılan lastik tercihi, çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik ilkeleriyle uyumlu düşünüldü. Bu iş birliği, Volkswagen için önemli bir adım olurken, Goodyear da kalitesini ve yenilikçi ürünlerini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Volkswagen’un Tamamen Elektrikli ID.Buzz Modeli için Goodyear Lastikleri

 

Goodyear Lastikleri, ID.Buzz ve ID.3 ile Güçlerini Birleştiriyor

Volkswagen, hafif ticari araç sınıfındaki tamamen elektrikli ilk modeli olan ID.Buzz modeli için Goodyear yaz, kış ve dört mevsim lastiklerini tercih etti. 

ID.Buzz, ID.3’ten sonra Goodyear lastiklerinin tercih edildiği ID. model ailesinin ikinci modeli oldu. ID:Buzz’da Eagle F1 Asymmetric 5, UltraGrip Performance+ ve Vector 4Seasons Gen-3 kullanılacak.

 

Goodyear Lastikleri, ID.Buzz Cargo İçin de Tercih Ediliyor

Volkswagen Ticari Araç’ın ikonik modeli T1’den, yani orijinal Bulli’den ilham alan ve T1’in DNA’sını ve stilini günümüze taşıyan ID.Buzz modeli, tamamen yük ve eşya taşımacılığına yönelik versiyonu ID.Buzz Cargo ile birlikte orijinal ekipman olarak Goodyear lastiklerini kullanacak.

 

ID.Buzz’ın Etkileyici Menzili, Goodyear’ın Performansıyla Destekleniyor

ID.Buzz, 77 kWh bataryasıyla 425 km (WLTP) menzile ulaşıyor. Modelin bu etkileyici değere ulaşmasına, Goodyear’ın performanstan ödün vermeden yuvarlanma direncini en aza indirecek şekilde tasarlanan lastik yelpazesi yardımcı oluyor.

 

Goodyear’ın ID.Buzz Serisi için Sunduğu Lastikler

Goodyear, ID. Buzz serisine orijinal ekipman olarak yaz, kış ve dört mevsim lastikleri tedarik edecek: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, UltraGrip Performance+ ve Vector 4Seasons Gen-3.

 

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5:

Kuru ve ıslak hava koşullarındaki yol tutuşu için tercih edilen ve üstün konfor için tasarlanan Eagle F1 Asymmetric 5, 18 inçlik donanımlar için sunulacak.

 

Goodyear UltraGrip Performance+:

ID. Buzz ailesi için karda ve buzlu yollarda optimum performans sağlaması için tercih edilen Goodyear UltraGrip Performance+, kuru zeminde de güçlü bir yol tutuşu sağlamak üzere tasarlanmış. 18 ve 20 inç jantlarda kullanılabilen lastiğin sırt aşınması da optime edilmiştir.

 

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3:

Goodyear’ın ID. Buzz ailesine sunduğu dört mevsim çözümü Vector 4Seasons Gen-3, her türlü hava koşulunda en iyi çok yönlü performansı isteyenler için 235/60R18 (ön) ve 255/55R18 (arka) ebatlarında sunulacak.

 

Goodyear, Elektrifikasyonun Geleceğinde Önemli Bir Rol Üstleniyor

Volkswagen’in ID. Buzz modeli için lastik tedarik etmek üzere seçilmenin bir ayrıcalık olduğunu belirten Goodyear EMEA Tüketici OE Genel Müdürü Hans Vrijsen: “Mevcut üç lastik modelimizle her türlü koşulu karşılıyoruz. Elektrifikasyon Goodyear’ın stratejisinin önemli bir parçası, elektrikli araçların taleplerine ve performansına uygun geniş bir lastik yelpazesine sahibiz” dedi.

 

Goodyear’ın Kalitesi ve Performansıyla ID.Buzz, Yolculuklarınıza Keyif Katıyor

Yol tutuşu, konfor ve güvenlik açısından üst düzey bir sürüş deneyimi sunan Goodyear lastikleri, Volkswagen’in tamamen elektrikli ID.Buzz modeli için en ideal ve güvenilir lastik seçeneği olmaya devam ediyor.

 

Volkswagen’in ID. Buzz için tercihi Goodyear oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Volkswagen’in ID. Buzz için tercihi Goodyear oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Abdül Ne Demek dijital platform ne demek sosyal medya faydaları yapılacaklar listesi uygulama gta 6 sistem gereksinimleri