yükleniyor...

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatma kararı aldı. Ülkemiz için iyi bir durum olmuyor olsa da, artık hayırlısı demeliyiz.

Büyük araba firması olan Volkswagen Türkiye’de Manisa’da bulunan şirketini kapatma kararı aldığını açıkladı. Bu büyük araba firması bu iş için yaklaşık 943 milyon TL yatırım yapmıştı. Volkswagen kuracağı şirket için geçtiğimiz yıl kriterini iki ülkeye kadar düşürmüştü. Bulgaristan ve Türkiye olan bu ülkelerden Türkiye’yi seçme kararı almıştı. Ancak Volkswagen politik belirsizliklerden dolayı bu şirketi Slovakya üzerine açma kararını aldı. Volkswagen in kurduğu bu şirketle hayata geçirilmesi beklenen çeşitli araba parçaları üretecek olan fabrika düşünceleri de bu haberle beraber yıkılmış oldu. Volkswagen 28 Aralık’ta tasfiye işlemler için çağrı yaptı.

Bu haberimizce Volkswagen’in Manisa üzerinde açmış olduğu şirketi kapatma kararı aldığına dair bilgiler paylaştık. Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla