SONRAKİ
Exxen hangi ülkelerde hizmet verecek? Exxen hangi ülkelerde hizmet verecek?
ÖNCEKİ
Wikipedia’da en çok okunan konular açıklandı Wikipedia’da en çok okunan konular açıklandı
2603
964 0

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor
Yazar: Furkan YURDAKUL

30 Aralık 2020

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatma kararı aldı. Ülkemiz için iyi bir durum olmuyor olsa da, artık hayırlısı demeliyiz.

Büyük araba firması olan Volkswagen Türkiye’de Manisa’da bulunan şirketini kapatma kararı aldığını açıkladı. Bu büyük araba firması bu iş için yaklaşık 943 milyon TL yatırım yapmıştı. Volkswagen kuracağı şirket için geçtiğimiz yıl kriterini iki ülkeye kadar düşürmüştü. Bulgaristan ve Türkiye olan bu ülkelerden Türkiye’yi seçme kararı almıştı. Ancak Volkswagen politik belirsizliklerden dolayı bu şirketi Slovakya üzerine açma kararını aldı. Volkswagen in kurduğu bu şirketle hayata geçirilmesi beklenen çeşitli araba parçaları üretecek olan fabrika düşünceleri de bu haberle beraber yıkılmış oldu. Volkswagen 28 Aralık’ta tasfiye işlemler için çağrı yaptı.

Bu haberimizce Volkswagen’in Manisa üzerinde açmış olduğu şirketi kapatma kararı aldığına dair bilgiler paylaştık. Bu ve bunun gibi haberleri sayfamız üzerinden okumaya devam edebilirsiniz.

Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor
ETİKETLER:


" Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Volkswagen Türkiye’de şirketini kapatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.