VODAFONE’DAN “BÜTÇE DOSTU” KAMPANYA

Vodafone, muhtelif marka indirimleri, hediye haftalık Pass paketleri, indirimli mobil web ve tarifelerden oluşan kapsamlı bir tüketici kampanyası başlattı. Yıl sonuna kadar sürecek kampanya ile bireysel Vodafone abonelerinin aile ekonomik durumuna katkı sağlanması hedefleniyor.

VODAFONE’DAN “BÜTÇE DOSTU” KAMPANYA

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla etkinlik gösteren Vodafone, kapsamlı bir tüketici kampanyası başlattı. Tüm bireysel Vodafone abonelerinin yararlanabildiği kampanya kapsamında sunulan marka indirimleri, armağan haftalık Pass paketleri, indirimli mobil internet ve tarifeler ile müşterilerin aile maddi durumuna katkı sağlanması hedefleniyor. Vodafone’un kampanyası yıl sonuna kadar sürecek.

Kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söylemiş oldu:

“Vodafone Türkiye olarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İletişim ve yazışma dışı faydalardan oluşan yeni kampanyamız kapsamında sunduğumuz bütçe dostu çözümlerle bireysel müşterilerimizin aile maddi durumuna katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, ülkemizin geleceğine olan inancımızla her çağda üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğiz.”

Çeşitli markalarda tenzilat

Vodafone, yeni kampanyası için muhtelif markalarla işbirliği yapmış oldu. Buna nazaran, bireysel Vodafone müşterilerine her ay 1 damacana Hayat Su hediye edilecek. Ayrıca, Dominos.Com.Tr’de %60’a varan indirim, Goldmaster mağazalarında %60 indirim, Kale Alarm’ın ev alarm ve emniyet sistemlerinde %50’ye varan tenzilat, Koton.Com.Tr online alışveriş sitesinde 75 TL üstü alışverişe 15 TL tenzilat, Sutas.Market online mağazasında %5 tenzilat ve ZUBİZU Shell kampanyasında 400 TL’lik sıvıyakıt harcamasına 20 TL indirim sunulacak.

Haftalık hediye Pass paketleri

Vodafone, kampanya kapsamında, herkes deneyebilsin diye haftalık Pass’ler armağan edecek. 20 Aralık’a kadar geçerli olacak bu fırsat sayesinde Vodafone’lular, Facebook, Instagram, YouTube ve WhatsApp uygulamalarını internetinden yemeden doya doya kullanabilecek. Kişiye hususi TL yükleme koşullarını yerine getiren faturasız aboneler, ilk TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli armağan Sosyal Pass, ikinci TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli armağan Video Pass kazanırken, bakiyelerindeki TL’leri hedeflendiği biçimde harcayan faturasız aboneler de 1 hafta geçerli armağan İletişim Pass kazanacak. Faturalı aboneler ise Video Pass aldıklarında 1 hafta geçerli hediye Sosyal Pass, Sosyal Pass aldıklarında ise 1 hafta geçerli armağan İletişim Pass kazanacak.

Yarı fiyatına mobil web

Vodafone, bireysel müşterilerinin yazışma bütçesine de katkıda bulunuyor. Buna bakılırsa, 1 GB mobil web 12 TL yerine ancak 6 TL’ye sunulacak. Yeni gelen aboneler için ise göze çarpan tarifelerde %10 indirim yapılacak.

"VODAFONE’DAN “BÜTÇE DOSTU” KAMPANYA konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere VODAFONE’DAN “BÜTÇE DOSTU” KAMPANYA ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VODAFONE’DAN “BÜTÇE DOSTU” KAMPANYA ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları