yükleniyor...

Vodafone Freezone, Gist 2018'de 5'te 5 paketini tanıttı

Gaming İstanbul 2018’de stant açan Vodafone Freezone, ünlü oyuncular ve yayıncılar ile harika bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlikte bolca hediye dağıtan Vodafone Freezone, espor için 30 milyon TL yatırım yapacağını açıkladı.

Gaming İstanbul etkinliğinde stand açan Vodafone, gençlik markası olan Vodafone FreeZone ile e-spor oyuncularını ve yayıncılar ile bir araya geldi.

BAUSuperMassive E-sports ile ortaklık imzalayan Vodafone Freezone, Gist 2018 fuarında,Glandal maderatörlüğünde, SuperMassive oyuncuları ile söyleşi yaparken, çoğumuzun twitch üzerinden tanıdığı Jahrein ve Ferit “wtcNN” Karakaya ile de canlı yayın gerçekleştirdi. Aynı zamanda standında hediyeler dağıttı.

Gist 2018 etkinliğindeki Vodafone Freezone standının önü.

Gist 2018 etkinliği hakkında açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy; “Ülkemizde e-spor yeni yeni tanınıyor olsa da, taraftarlık bilinci bulunan bir spor türü haline gelmiş. Bizler Vodafone olarak e-spor’a önümüzdeki 5 yıl içerisinde 30 milyon TL değerinde yatırım yapmayı hedefliyoruz. Bu fuarda 5’te 5 paketimizi tanıttık ve Vodafone olarak oyun pazarının gelişimine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.” dedi.

VODAFONE FREEZONE 5’TE 5 PAKETİ

Vadi Benim hastag’i ile hayatımıza giren 5’te 5 Paketi ile sosyal medyada takılmayı sevenler için güzel bir kampanyayı duyurdu. 2 farklı paketi bulunan bu 5’te 5 pakette şu özellik bulunuyor;

Oyun yazıp 3636‘ya gönderdiğimizde, Her gün 1 saat Youtube videoları paketimizden yemiyor. SupperMassive etkinliklerine katılma şansı, İnninal 10TL hediye, SupperMassive markalı ürünlerde %50 indirim, Hepsiburada’da oyun ve ekipmanlarda indirim imkanı bizleri bekliyor. Bu paketin fiyatı aylık 9 Türk Lirası ve sadece faturasız hatlar için geçerli.

9 Türk Liralık paketin aynı özelliklerine sahip olan bu pakette sadece youtube videoları 1 saat değil tüm gün izlediğiniz videolar paketinizden gitmiyor. Hem faturalı hemde faturasız hatlar için 18 Türk Lirasına satılan bu pakete; Faturalı hat sahipleri, Oyna yazıp 3636‘ya gönderiyor. Fatursız hat sahipleri ise Oyun Ekstra yazup 3636‘ya gönderiyor.

Vodafone Freezone, Gist 2018'de 5'te 5 paketini tanıttı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Vodafone Freezone, Gist 2018'de 5'te 5 paketini tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Nöbetçi Eczaneler Adana Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Abdül Ne Demek dijital platform ne demek too many requests ne demek rakı fiyatları nabızdan hamilelik testi 1997 doğumlu kaç yaşında olur