SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
778
288 0

Vine Kesin Olarak Kapatılıyor! Kapanış Tarihi Ne Zaman?

Vine Kesin Olarak Kapatılıyor! Kapanış Tarihi Ne Zaman?
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Çok kısa sürede bir çok internet fenomeni yaratan Vine sosyal medya ağı Twitter tarafından kesin olarak kapatılıyor. Vine’ın kapanış tarihi belli oldu.

6 saniyelik video çekimleriyle sosyal medyada büyük bir hayranlık uyandıran bu uygulama ile ülkemizde pek çok fenomen ortaya çıktı. Aykut Elmas, Cem Gelinoğlu, Halil İbrahim Göker, Barbaros Dikmen gibi pek çok ismin ünü yakın zamanda tüm dünyaya yayılmaya zemin hazırladı.

Ancak bu sosyal medya ortamı Twitter tarafından fenomenlerin maaşları ödenmeyince bir bir kullanıcı kaybetmeye başladı. Ve geçtiğimiz günlerde video yükleme servisini sonlandırdı.

2015’in Kasım ayında 200 milyon aktif kullanıcıya sahip olan bu platform 17 Ocak 2017 tarihinde tamamen kapatılacak. Uygulamaya erişim olmayacak ancak web sitesine erişim devam edecek.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Vine Kesin Olarak Kapatılıyor! Kapanış Tarihi Ne Zaman? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Vine Kesin Olarak Kapatılıyor! Kapanış Tarihi Ne Zaman? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Vine Kesin Olarak Kapatılıyor! Kapanış Tarihi Ne Zaman? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.