yükleniyor...

Vine Geri Dönüyor!

Eski sosyal medya uygulaması Vine yeni versiyonu ile tekrardan sahalara dönmeye hazırlanıyor. Platform kurucularından Dom Hofmann bir logo tasarımı paylaşımı yaptı.

6 saniyelik videolarla hayat akışını anlatan bir çok insanın çektiği videoları yayınlamasıyla tanınan uygulama Vine yeniden sahalara dönebilir.

Vine, çekilen kısa süreli videolara bir çok anlam yüklemeyi başaran kullanıcılarına tekrardan kavuşabilir. Geçtiğimiz yıl beklenen etkiyi kârı verememesi sebebiyle Twitter bünyesinde bulunan sosyal medya uygulaması, Twitter tarafından alınan bir kararla kapatılmıştı. Sosyal medya dünyasında ülkemizde de dahil olmak üzere bir çok fenomen kazandıran uygulama yeniden hayata geçmeye hazırlanıyor.

YouTube ve Instagram gibi hem fotoğraf hem de video paylaşımı yapılan sosyal medya hesapları, internet fenomenleri için daha kârlı mecralar olmaya başladıktan sonra Vine oldukça gerilemeye başladı. Platformun  kurucularından olan Dom Hofmann platformun yazı tipine ve rengine çok benzeyen bir logo tasarladı ve adına V2 dedi. Bu durumun akıllara getirdiği ilk soru “Vine, yeni bir isimle tekrardan hayatımıza mı girecek?” oldu.

Hofmann tarafından belirtilene göre Vine’ı anımsatacak yeni bir sosyal medya ağı üzerinde çalışmaların yürütüldüğü söyleniyor. Projenin şu an için geliştirme aşamasında olduğunu belirten Hofmann, projenin geliştikçe daha fazla paylaşım yapacağını belirtiyor.

Vine Geri Dönüyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Vine Geri Dönüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla