SONRAKİ
Meraklı gözlerin hedefi Vivo X60t Pro+ duyuruldu; işte cihazın özellikleri ve fiyatı Meraklı gözlerin hedefi Vivo X60t Pro+ duyuruldu; işte cihazın özellikleri ve fiyatı
ÖNCEKİ
Merakla beklenen Samsung Galaxy S22’nin kamera özellikleri ortaya çıktı Merakla beklenen Samsung Galaxy S22’nin kamera özellikleri ortaya çıktı
11224
4157 0

ViewSonic ViewBoard 52 serisini duyurdu

ViewSonic ViewBoard 52 serisini duyurdu
Yazar: Furkan YURDAKUL

25 Haziran 2021

Okullar için akıllı tahta görevi görecek olan ViewSonic ViewBoard 52, kullanıcı odaklı ve öğrenme deneyiminizi arttırmayı hedefliyor. İnteraktif ekranı, kaliteli ses deneyimi, mikrofon ve kamera desteği ile ViewBoard 52 bir sınıf öğrenciye iyi bir eğitim vermek için tasarlanmış.

ViewSonic, kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak tasarladığı yeni ekran serisi ViewBoard 52’yi duyurdu. Tanıtılan yeni seri, sunduğu bütünleşik mikrofonlu multimedia soundbar, kolay kullanılan arayüz, erişimi basit alternatif bağlantı seçenekleri, kamera çekimleri için titreşimsiz ve göz sağlığı için mavi ışık filtresi gibi özellikleriyle öğrenme ve öğretim deneyimini artırıyor. ViewBoard 52 serisi Eylül ayında Türkiye’de satışta olacak. 

ViewSonic, yeni nesil ekranları ViewBoard 52 serisini tüm dünyada tanıttı. Kullanıcı odaklı tasarımıyla dikkat çeken, kullanıldığı ortamda öğrenme deneyimini artırma hedefiyle ViewSonic tarafından geliştirilen ViewBoard 52 serisi interaktif ekranlar, kaliteli ve üstün ses sağlayabilen bütünleşik multimedya soundbara sahip.   

Liderden eğitime yeni çözüm

ViewSonic’in interaktif ekran pazarındaki büyüme oranlarının çok yüksek olduğunu ve bu alanda lider olduklarını belirten ViewSonic Sunum Grubu Direktörü Monica Sun, “2017-2020 arasında ViewSonic’in bu alandaki büyüme oranının sektör ortalamasının 16 kat üzerinde. Büyüme oranı, ViewSonic’in eğitim alanınaki ihtiyaçları karşılama konusundaki kararlılığını yansıtıyor. ViewBoard 52 serisi, myViewBoard görsel öğrenme platformumuzla birlikte kullanıcı dostu özellikleri biraraya getiren ve daha ilgi çekici öğrenim ve toplantı alanları yaratmayı amaçlayan yeni bir tasarım” dedi.

Yenilikçi soundbar ses sistemi

ViewBoard 52 serisi, geliştirilmiş yönetim araçları ve kontrol sistemleriyle yeni ve dikkat çekici dış tasarıma sahip. Ön yüzde bulunan soundbar, iki adet 15W hoparlör ve bir 15W subwoofer ile bulunduğu ortamı sağlam, zengin ve net sesle doldurulmasını sağlıyor. Ses algılama ve gürültü engelleme özelliklerine sahip yerleşik 8 mikrofon dizisi, sınıf içi veya uzaktan derslerin en üst ses kalitesiyle yayımlanmasını sağlıyor. Soundbar üzerinde, eğitmenlerin kullanımda olmayan dokunmatik işlevleri devre dışı bırakmalarına ve sunumlar sırasında kişisel cihazlardan bağımsız kullanım için ekranı dondurmalarına olanak tanıyan kısayol tuşu da bulunuyor. 

Zengin yönetim araçları ile kolay kullanım

ViewBoard 52 serisi, gelişmiş kullanıcı arayüzü ve zengin yönetim araçları sunuyor. Büyük bir ekran için tasarlanmış kontrol alanı, tüm uygulamaları ve araçları kolayca ulaşılabilecek bir yerde toplayarak eğitmenlerin sık kullandıkları işlevleri tanımlamasına olanak tanıyor. Sezgisel tasarım, kullanıcıların sık kullandığı her şeye kolay erişime yerleştiriyor ve oldukça kolay kullanılabilen üst seviye bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. 

Gözünüz rahatlasın

ViewBoard 52 serisi, 65, 75 ve 86 inç boyut alternatifleriyle sunuluyor. Android 9.0 işletim sistemine sahip bu yeni seri tüm bağlı taşınabilir cihazlar için tam dokunmatik giriş işleviyle Windows, Mac, Chrome ve Linux ile uyumlu çalışabiliyor. Seride ayrıca, gelişmiş bir titreşim önleme çözümüyle, mavi ışık azaltma ve parlama önleyici kaplama ile göz yorgunluğunu azaltıyor. Tek bir USB-C kabloyla veri, video, ses aktarımı ve aygıtlara güç sağlamak da ViewBoard 52 serisinde mümkün.

BASIN BÜLTENİ

ETİKETLER:


" ViewSonic ViewBoard 52 serisini duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere ViewSonic ViewBoard 52 serisini duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda ViewSonic ViewBoard 52 serisini duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL Hakkında:

Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)
Rammar Market Çalışma ve Mesai Saatleri
Rammar Market Çalışma ve Mesai Saatleri
Adidas Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri
Adidas Mağazalarının Çalışma ve Mesai Saatleri
Winrar Arşiv Bozuk Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? (2022)
Winrar Arşiv Bozuk Hatası Nedir? – Nasıl Çözülür? (2022)
Kuyumcukent Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri
Kuyumcukent Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri
Adobe InCopy Nedir, Özellikleri Nelerdir?
Adobe InCopy Nedir, Özellikleri Nelerdir?
Odun Parası Nasıl Alınır? Kimler Başvurabilir? Başvuru Formu
Odun Parası Nasıl Alınır? Kimler Başvurabilir? Başvuru Formu
Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir?
Elwind (Kaan Atıcı) Kimdir?
Fortnite Yükleme Ekranındaki Gizli ”E” Harfi Görevi
Fortnite Yükleme Ekranındaki Gizli ”E” Harfi Görevi

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.