yükleniyor...

Vestel Venus V4 Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Vestel’in yeni akıllı telefonu Venus V4, 5000 mAh bataryası, orta segment donanımı ile kolay bir kullanım sunuyor. Cihaz hakkında merak ettiğiniz sorunları, şikayetleri ve kullanıcı yorumlarını yorumlar kısmından bakabilirsiniz.

Ülkemizde akıllı telefon üretiliğini üstlenen Vestel, yeni akıllı telefonu Venus V4, 5.5 inç IPS LCD ekranı bulunuyor. Ekranını ise Gorilla Glass 3 teknolojisi ile korunuyor. 5000 mAh bataryası ile birlikte arkadaşlarınızın biten şarjlarını otg kablosu ile doldurma imkanı sunuyor. 4 çekirdekli Cortex-A53 işlemcisi, Mali T720 grafik işlemcisi bulunuyor.

Vestel Venus V4’de oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

  • Vestel Venus V4’ünereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

  • Vestel Venus V4’ün  işletim sistemi nedir?

Android 7.0 versiyonu kullanılmakta.

  • Vestel Venus V4’de  hangi işlemci kullanılmış?

4 çekirdekli Cortex A53 işlemcisi, Mali-T720 grafik işlemcisi bulunuyor.

  • Vestel Venus V4, 4.5G alt yapısını destekliyor mu?

Ülkemizdeki 4.5 G alt yapısını desteklemektedir.

  • Vestel Venus V4’ün bataryası ne kadar?

5000 miliamper çıkarılamayan bataryası bulunuyor.

  • Vestel Venus V4’ün kamerası kaç megapiksel?

13 arka kamerası, 5 MP ön kamerası bulunuyor.

  • Vestel Venus V4’ün ne kadar Bellek(RAM) bulunuyor?

3 GB belleği bulunuyor.

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın

Vestel Venus V4 Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Vestel Venus V4 Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.