yükleniyor...

Vedat Ali Dalokay, Misano’dan çifte zaferle döndü!

Vedat Ali Dalokay, İtalya’da düzenlenen Misano yarışından zaferle döndü! Kendisi, çifte zafer elde ederek Türkiye’ye gururla döndü. Misano yarışı, motosiklet sporunun en prestijli yarışlarından biri olarak biliniyor ve Vedat Ali Dalokay, bu zorlu yarışta gösterdiği üstün performansla çok konuşulacak. Türk sporseverlerin gururu Vedat Ali Dalokay’a, Misano’daki zaferleri için tebrikler.

Bitci Racing Team AMS, TCR Italy Misano’da İstikrarını Sürdürdü

Bitci Racing Team AMS, TCR Italy ikinci ayak yarışları için ünlü Misano World Circuit Marco Simoncelli’de yer aldı. Uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden Bitci Racing Team AMS’nin yetenekli pilotu Vedat Ali Dalokay, Cumartesi ve Pazar günkü yarışlarda elde ettiği zaferlerle şampiyona liderliğini sağlamlaştırdı.

Sıralama Seansına Hazırlık: Cuma Günü Test Sürüşleri

Cuma günü yapılan test seanslarında elini ısıtan Dalokay, mekanik ekip ile otomobilin ayarlarını mükemmelleştirerek sıralama seansına hazırlandı. Gridin üçüncü cebinden aldığı startı çok iyi değerlendiren pilot önce ikinciliğe, üçüncü turun başında da liderliğe yükseldi.

Birinci Yarışta Hakettiği Birinciliği Aldı

Yarışın geri kalanında rakipleriyle arasını açarak pozisyonunu koruyan Dalokay, hakettiği birinciliği elde ederek İtalya’da marşımızı yeniden dinletti.

Yarışta Kullanılan Otomobil

İkinci Yarışta Ters Grid Uygulaması

Pazar günü yapılan ikinci yarışta ise ters grid uygulaması gereği altıncı cepte yer alan Bitci Racing Team AMS pilotu, aldığı mükemmel startla üçüncü sıraya yükselmeyi başardı. Takip eden iki turda yaptığı başarılı ataklarla diğer iki rakibini de geride bırakan Dalokay, damalı bayrağın altından ilk geçen pilot oldu.

Yarışta Kullanılan Otomobil

Üst Üste Elde Edilen Üçüncü Zaferle Şampiyona Liderliği Sürdü

Üst üste elde ettiği üçüncü zafer ile şampiyona liderliğini sürdüren ve rakipleri ile puan farkını açan Vedat Ali Dalokay, sıradaki yarışlarına ilk İtalya şampiyonluğu hedefi ile çıkacak.

Vedat Ali Dalokay, Misano’dan çifte zaferle döndü! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Vedat Ali Dalokay, Misano’dan çifte zaferle döndü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Sportboss Nöbetçi Eczaneler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir subdomain mi klasör mü Market Fiyatları Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi tarhana ekşi olursa ne yapılır demon slayer izle