yükleniyor...

Ve Karşınızda Go Pro Hero 5 !!!

Birçok teknoloji şirketinin de merkezinin olduğu Kaliforniya’dan geçtiğimiz günlerde birkaç teknolojik yenilik daha geldi.Go Pro Inc. açıkladığı yeni ürünleriyle aksiyon kamerası endüstrisinde liderliğe devam edeceğini gösterdi.

 En başta merakla beklediğimiz “Karma Drone” ve “Go Pro Hero 5 Black” ürünlerin yanında yeni “Go Pro Hero 5 Session” tanıtıldı. İsterseniz öncelikle Go Pro Hero 5 özelliklerine bakalım. 

İŞTE YENİ GO PRO HERO 5 ÖZELLİKLERİ !!!

Öncelikle en büyük farklılığı göz önüne alırsak  “artık kameramızı su geçirmez bir kutunun içine koymamıza gerek kalmadı” !! Dış kasa tamamen su geçirmez bir şekilde üretildi ve ekstradan herhangi bir kaba gerek kalmadı .Bu temel yenilik birçok tüketicini dikkatinden kaçmadığı kesin.Bu su geçirmezlik 10 metreye kadar dayanabiliyor bunu da söylemeden geçmeyelim.

Ayrıca 2 inch dokunmatik ekranla birlikte gelecek olan Hero 5 Black 12 megapiksel çözünürlükle karşımıza çıkıyor.Diğer seleflerinin yapabildiğinin yanında (1080p 120 FPS çekim özelliği) yeni gelen Hero 5 Black 4k 30 FPS video çekimi yapabiliyor !! Görüntüleme kalitesinin geliştirildiği son zamanlarda Go Pro’da bu innovasyondan nasibini almışa benziyor.Şarj girişinde de büyük bir yeniliğe gidildiği aşikar.Bundan sonra o kaba şarj aletine ihtiyacımız yok !! Artık usb type-c ile kendisini şarj edebileceğiz.Ayrıca şarj olurken fotoğraf ve videoları buluta otomatik olarak yükleme ve tek butonla kontrol sistemi bulunuyor.Bunların yanında kendisini sesle kontrol edebileceğiz ve daha fazla dil desteğiyle karşımıza gelecek.Go Pro Hero 5 Black 2 Ekim’de satışa sunulacak ve fiyatı 399 dolar olacak.

HERO 5 BLACK’ IN KÜÇÜK KARDEŞİ “GO PRO HERO 4 SESSION “

Abisi ile benzer özelliklere sahip olan Hero 5 Session, 10 Megapiksel fotoğraf çekimleri yapabiliyor. Yine 4K çekim yeteneğine sahip olan ürün,  Black gibi suya karşı dayanıklı ve sesli komutları da destekliyor.O da 2 Ekim’de şatışa sunulacak 299 dolardan.Bu fiyatların Türkiye’de biraz daha yukarıda olabileceğini de göz önünde bulundurmakta fayda var.

Ve Karşınızda Go Pro Hero 5 !!! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ve Karşınızda Go Pro Hero 5 !!! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla