yükleniyor...

Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin Ne Zaman Geliyor? Silahları Neler? Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Bugünkü yazımızda yeni gelecek olan Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin Ne Zaman Geliyor? Valorant Origin Set Silahları Neler? gibi yeni silah seti Origin hakkındaki soruları sizler için yanıtladık.Valorant son zamanlarda büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmekte ve yapılan turnuvalar ve yayınların ardından git gide yeni oyuncu kazanmaktadır. Valorant’a yeni gelen oyuncular, oyunun sürekli olarak güncelleme alması sebebiyle oyunu tercih ettiklerini ve yenilikçi yapısı nedeni ile oynanmaya uygun olduğunu belirtmekteler. Yeni gelen her güncellemede olduğu gibi önümüzdeki güncellemede de yeni silah skinleri(kostümleri) oyuna eklenecek.Valorant’a yeni gelecek olan büyük güncelleme ile birlikte oyuna Origin adında bir silah kostüm seti eklenmiş olacak. Bu setin en güzel yanı ise oyun içerisindeki çok farklı bir tarza sahip animasyonları olacak. Daha çok büyülü kostümleri andıran Origin silah seti, oyuncular tarafından beğenilmiş gibi görünüyor.Yeni gelecek skin setinde Vandal, Frenzy, Operator, Bucky silahlarına ait birer silah skini ve de bir adet muşta tarzı el bıçağı bizleri bekliyor olacak. Sızdırılan haberlerde bu silah skinlerine ait olan görüntüler de basınla paylaşıldı. Farklı renk seçeneklerine de sahip olacak olan bu yeni set silahları, mağaza üzerinden alınabilir durumda olacak ve çeşitli geliştirmeler ile birlikte çıkacaklar.

Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin Ne Zaman Geliyor?

Sızdırılan bilgilere göre yeni skin seti Origin’in bir sonraki sezon ile birlikte oyuncuların karşısına geleceği tahmin ediliyor. Bu da tam tarih olarak Haziran’ın 3. haftası gibi Origin setini satın alabileceğimiz anlamına geliyor. Bir sonraki büyük güncellemede Origin setinin oyun pazarında teklif olarak gözükeceği iddia ediliyor.

Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin Silahları Neler?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi yeni kostüm setinde Vandal, Frenzy, Operator, Bucky silahlarına ait birer silah skini ve de bir adet bıçak karşımıza gelecek.

Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin’in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yapılan tahminlere göre yeni setin toplam indirimli fiyatının 6000 ile 7100 VP arasında olacağı düşünülüyor. Ayrıca pakette bulunan skin başına ortalama 1775 VP gibi bir adet fiyatı da düşünülen rakamlar arasında. Buradan göreceğimiz gibi yeni set, önceki setler gibi bir satış fiyatı ile pazara sunulacak gibi duruyor.Yukarıda başlıklar vererek Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaştık. Yeni kostüm seti yayınlandığında umarız daha ucuz bir şekilde bizleri karşılar ve bütün oyuncular tarafından kullanılmaya başlanır.

Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin Ne Zaman Geliyor? Silahları Neler? Fiyatı Ne Kadar Olacak? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Valorant Yeni Skin(Kostüm) Seti Origin Ne Zaman Geliyor? Silahları Neler? Fiyatı Ne Kadar Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları