yükleniyor...

Valorant Killjoy adında yeni karakter geliyor

Valorant Killjoy isimli yeni karakterini oyuna getirmek için çalışmalara başladı.

Sunulan diğer ajanlar gibi, ya sözleşmesinin ilk beş seviyesini tamamlayarak ya da gerçek paraya mal olan Valorant Puanları ile satın alarak Killjoy kilidini açmanız gerekecek. Bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak 4 Ağustos’taki iki yasayla birlikte geleceğini varsayabiliriz.

Valorant oyunu bilgisayarımda kaldırır mı diye merak ediyorsan tıkla!

Valorant Killjoy adında yeni karakter geliyor

VALORANT KILLJOY’UN YETENEKLERİ

Alarm botu

Bu yetenek, menzil içindeki düşmanlara saldıran bir bot içerir. Ayrıca, Alarmbot düşmanları belirli bir yarıçapa hapseder, onları son derece hareketsiz ve saldırılara karşı savunmasız hale getirir.

Taret

180 derecelik bir konide düşmanlara ateş eden bir taret yerleştirir. Sonrasında açılan kuleyi geri çağırabilirsiniz.

Nanoswarm

Cypher’in kafesi gibi inince gizlenen atılabilir bir el bombasıdır. Daha sonra aktive edildiğinde, yolunda kim varsa zarar veren bir nanobot sürüsünü serbest bırakır.

Lockdown

Bir kez ateşlendiğinde ki bu oldukça zaman alır, bir kilitleme cihazı yerleştirirsiniz. Cihaz yarıçaptaki tüm düşmanları yakalar. Düşmanlar bu cihazı yok edebilse de, birden çok kez yerleştirilebilir.

Valorant’ın resmi sayfasına gitmek ya da oyunu indirmek için tıklayın.

Valorant Killjoy adında yeni karakter geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Valorant Killjoy adında yeni karakter geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Aba Nedir Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir instagram da sponsorlu reklam nasıl verilir yapılacaklar listesi uygulama adet geciktirici ilaç isimleri Bilgi Doktoru demon slayer izle