yükleniyor...

Ünlü YouTuber Danla Biliç Davalık Oldu!

Ünlü YouTuber Danla Biliç paylaştığı bir videodaki sakıncalı sözünden dolayı davalık oldu.

YouTube ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında çektiği çeşitli makyaj videolarıyla fenomen olan Danla Biliç bir videosu yüzünden davalık oldu.

Geçtiğimiz günlerde YouTube hesabının aniden kapanmasıyla gündeme gelen YouTuber Danla Biliç bugün de önceden çektiği bir video içeriğinde söylediği sözlerden dolayı davalık oldu. Takipçileriyle paylaştığı videoda gençlere kötü örnek olacak davranış içeren hareketinden dolayı şikayet edildi.

Milyonlarca genç izleyici tarafından takip edilen ve yaptığı ilginç hareketlerle bazı gençler tarafından örnek alınan Danla Biliç “İntihar edin, bu hayattan kurtulun.” şeklinde bir cümleyi video içeriğinde dile getirmiş. Kişisel vLog hesabında yer verdiği bu cümlesi şikayet edilmesine sebep oldu.

Yapılan şikayetin gerekçesi gençleri intihara teşvik edebilecek sakıncalı bir davranış olarak kayıtlara geçti.

Ünlü YouTuber Danla Biliç Davalık Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ünlü YouTuber Danla Biliç Davalık Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla