yükleniyor...

Ücretsiz Haberleşme Paketi

Geçtiğimiz günlerde yaşanan darbe girişimine karşı Turkcell ve Vodafone tarafından müşterilerine eğer olumsuz bir durum olursa diye ücretsiz haberleşme paketi sundu.

İnsanların bu böyle bir olay karşısında mağdur kalmaması için hafta sonu için sunulan bu haberleşme paketi operatörlerin müşterilerini mağdur etmek istemediğini açık şekilde gösteriyor.

15 Temmuz gecesi başlayan girişimin çok geçmeden bastırılması ancak kesin olarak bitti mi bitmedi mi belli olmaması operatörleri acil iletişim paketi sunmaya itti.

Hafta sonu boyunca geçerli olan bu paket içerisinde kullanıcılara Turkcell tarafından 150 dakika 150 SMS ve 150 MB internet paketi ücretsiz olarak tanımlandı. Vodafone kullanıcılarına ise 150 dakika ve 250 MB internet paketi sunuldu. Hafta sonu boyunca bu hediye edilen rakamlar arasında kullanılan seçenekler hattınızda ücretsiz olarak geçerli olacak.

Türk Telekom tarafından biraz geç de olsa müşterilerine bu hakkı tanıdı. 1 ay geçerli olacak 500 MB internet hakkı ve 100 dakika konuşma hakkı hediye edildi.

Berkay Eke / Technosfer

Ücretsiz Haberleşme Paketi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Ücretsiz Haberleşme Paketi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları