yükleniyor...

Uber , Müşterilere Belge İmzalatacak !

Türkiye’de sürekli olarak olumsuz haberleri ile gündeme gelen Uber şirketi Türkiye ayağında yolculara belge imzalatacak. Uber’in bu hareketi nasıl karşılanacak merak ediliyor. Detaylar haberde.

Uber, özellikle Türkiye’de başlarına dert olan sorunları çözebilmek adına yeni metotlara başvuruyor. Uber bundan sonra artık müşterilerine taşıma sözleşmesi imzalatacak, imzalatmış olduğu sözleşme ile artık Uber, kullanıcılarına karşı sorumluluklarını azaltmayı düşünüyor. Hukuki durumlarda risk almadan minimum risk ile hizmet verme anlayışına devam edecek gibi duruyor.

Geçtiğimiz günlerde trafik polislerinin Uber araçlarını çevirerek araçla seyahat eden kişilerin detaylı bilgilerini istedikleri kapsamlı bir araştırma yaptığı duyuluyordu. Belirtilene göre polisler, Uber ile yolculuk yapan kişilerden bu hizmete nerede bindiğini, nerede indiğini, neden Uber ile yolculuk yaptığını sorarak uygulamayı ve hizmeti tanımaya çalışıyordu. Şimdi ise Uber, yolcularıyla bir taşımacılık sözleşmesi yapabileceğini ya da yolcuların bilgilerini isteyebileceğini söyledi.

TAKSİ MANTIĞINA YAKIN BİR UBER MANTIĞI GELİYOR

Uber tarafından belirtilene göre sürücüler, bazı durumlarda Uber araçlarını kullanacak kişilerle bir taşıma sözleşmesi yapacak ya da araçtaki tüm yolcuların kişisel bilgilerini alarak bir yolcu listesi hazırlayacak. Böylelikle Uber, her şeyi yasal olarak yaptığını gösterirken yolculuk yapan kişilerin Uber araçlarından fiş isteyebileceği de hatırlatılıyor. Yani müşteriler, vergisini ödeyerek hizmet veren Uber’den fiş de alabilecek.

Bu gelişmelerin sonucunda Uber yapmış olduğu çalışmaların verim alacağını düşünüyor. Yeni dönemde artık Uber için çok büyük gelişmeler bekliyoruz. Yeni fiş sistemi ve gelecekte insanlar için ekleyecekleri özellikler ile Uber tüm ulaşım imkanlarımızı değiştirecek gibi duruyor. İlerleyen günlerde olan gelişmeleri de sizlerle paylaşacağız.

Uber , Müşterilere Belge İmzalatacak ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Uber , Müşterilere Belge İmzalatacak ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla