yükleniyor...

Uber Kredi Kartını Tanıttı!

Dünya üzerinde oldukça yaygın kullanılan ulaşım uygulaması Uber, kullanıcıları için kredi kartını tanıttı.

Ülkemizde ve dünyada çok fazla miktarda kullanılan ulaşım amaçlı kurulan girişim hizmeti, kullanıcılarının ödeme konusunda zorluk yaşamaması için kendi kredi kartını tanıttı.

Uber servisini kullanan kart sahibi kullanıcılar bu servisi kullandıkları zaman ek puan kazanacaklar. Visa desteğiyle çıkarılan Uber kredi kartı Las Vegas’ta düzenlenen Money 2020 etkinliğinde tanıtıldı.

Uber kredi kartına Uber’in mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki ay içerisinde kullanıma girecek olan bu özellik için 2 Kasım tarihinde başvuru süreci başlayacak. Başvurunun tamamlanmasının ardından yaklaşık 1 hafta içerisinde Uber kullanıcılarına teslim edilecek. Uber kredi kartı ulaşım hizmetinin haricinde otel ve restoran harcamalarında da puan kazanmanızı sağlayacak.

Uber kredi kartı kullanan kişiler herhangi bir yıllık ücret ödemeyecek ve ilk 90 gün içerisinde 500 dolarlık harcama yapan kullanıcılar 100 dolar hediye kazanacak.

Uber Kredi Kartını Tanıttı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Uber Kredi Kartını Tanıttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla