Twitter Yeni Canlı Yayın Uygulamasını Yayınladı

  • 31 Mart 2015
  • 548 kez görüntülendi.
Twitter Yeni Canlı Yayın Uygulamasını Yayınladı

Twitter , bugün bomba gibi bir özelliği aktif ederek adeta yeni bir dönem başlattı.

Twitter bünyesinde çalışacak olan canlı yayın uygulaması Periscope , kullanıma sunuldu.Birkaç adımda gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama kullanıcılardan yoğun bir ilgi gördü.

Geçtiğimiz ay Twitter tarafından satın alınan canlı yayın uygulaması Periscope , Twitter alt yapısında hizmet vermeye devam edecek.100 milyon dolara satın alınan bu uygulama , Meerkeat adında çok benzer bir uygulamadan daha fazla ilgi gördü.periscope-intro-in-post1

Uygulamanın geliştirici olan Kavyon Beykpour , bundan sonra telefondan canlı yayın yapabilmenin de mümkün olduğunu bizlere gösterdi.Dışardayken beğendiğiniz bir görseli , materyali resim ve videonun yanı sıra canlı olarak ta yayınlama fırsatına sahip olacaksınız.

Uygulamanın kullanımı ise oldukça basit.Cihazınıza uygulamayı yükledikten sonra Twitter hesabınıza giriş yapın ve canlı yayına başlayın.Yapacağınız yayını kişiye özel ya da topluluğa hitaben gerçekleştirebilirsiniz.

Screen-Shot-2015-03-25-at-10.57.12-PM

Şu an sadece iOS platformu için geliştirilen uygulamanın yakın bir süre zarfı içinde Android platformuna da gelmesi bekleniyor.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ