yükleniyor...

Twitter Gece Modu Özelliği iPhone'a Geldi

Geçtiğimiz haftalarda kullanıcı deneyimini arttırmak için Android platformda yayınlanan Twitter gece modu özelliği iPhone kullarıcılarına da ulaştı.

Son dönemlerde ekran arayüzünde birkaç değişiklik yapan sosyal medya platformu Twitter kullanıcı deneyimi konusunda daha verimli bir yapıda olabilmek için gece modu özelliğini Android kullanıcılarına sunmuş ve bu güncellemeden iyi geri dönüşler almıştı.

İlk olarak önce Android işletim sistemi destekli cihazlarda kullanılmaya başlanan bu özellik iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için de sunulacağı belirtildi.

Night Shift Özelliğinin Getirisi Neler?

Gece modunun gelmesiyle birlikte birlikte beyaz ekran teması yerine siyah renge dönüş ile birlikte karanlık ortamlarda parlak renklerin göze batması sorunu ortadan kaldırılıyor.

Android işletim sistemli cihazlarda gece modu özelliğinin kullanımı için manuel bir işlem ile çalışan bu özelliğin iOS işletim sisteminde nasıl kullanılacağı merak konusuydu. iOS için mevcut bir Night Shift özelliği vardı.

Twitter’ın getirdiği bu yeni özellik karşısında Facebook, Instagram, Swarm gibi pek çok sosyal medya platformunun ileriki zamanlarda ne gibi değişiklikler yapacağı merak konusu. Ancak şimdilik Twitter konum ve itibar noktasında yerini sağlama almış durumda.

Berkay Eke / Technosfer

Twitter Gece Modu Özelliği iPhone'a Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Twitter Gece Modu Özelliği iPhone'a Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Sportboss Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Kayseri Nöbetçi Noterler 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü nick oluşturucu demon slayer izle 52 hafta kaç ay