SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
1412
523 0

Twitter DM Filtre Özelliğine Kavuştu!

Twitter DM Filtre Özelliğine Kavuştu!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Twitter’ın pek çok kullanıcısı direkt mesaj özelliği ile anlık mesajlaşma hizmetini kullanmakta. Takip edilmeyen kişilerden bir mesaj almak da bu yüzden kaçınılmaz oluyor.

Twitter’ın pek çok kullanıcısı direkt mesaj özelliği ile anlık mesajlaşma hizmetini kullanmakta. Takip edilmeyen kişilerden bir mesaj almak da bu yüzden kaçınılmaz oluyor. Bundan sonra sizi rahatsız eden mesajları almanın önüne geçebilirsiniz.

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter kullanıcılara sunduğu yeni güncellemesi ile beğeni kazanmaya ve kendini geliştirmeye devam ediyor.

Direkt mesaj özelliğini günümüzde çok sık kullanılan Facebook Messenger ve WhatsApp gibi anlık mesajlaşma platformları gibi kullanmadırmak isteyen Twitter, gönderilen mesajlar için bir filtre koymaya karar verdi.

Takip etmediğiniz kişiler tarafından size gönderilen mesajların bundan böyle önüne geçebilirsiniz. Size gönderilen mesajı gördükten sonra “Sil” ya da “Kabul et” seçenekleriyle birlikte artık istenmeyen mesajlardan kurtulabilirsiniz.

DM ÜZERİNDEN FİLTRELEME NASIL YAPILIR?

Twitter size bu özelliği sunuyor ancak nasıl kullanacağız sorusunun yanıtı çok basit. Twitter uygulamasının Ayarlar bölümünde yer alan Gizlilik ve Güvenlik sekmesi içerisinde bulunan herhangi birinden Direkt Mesaj al seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli olacak.

Bu yeni ayar özelliği sayesinde Facebook ve Instagram’da olduğu gibi takip etmediğiniz herhangi bir kişinin size mesaj atmasını kabul edebiliyorsunuz ya da reddedebiliyorsunuz. Artık Twitter üzerinden kimin direkt mesaj atacağı sizin elinizde.

Özelliği aktif ettiğiniz zaman size gelen mesajları görebileceksiniz ancak sohbetin devamı için de sizin onayınız gerekmekte. Sil seçeneğine basarsanız mesaj hiç gelmemiş gibi yolunuza devam edebilirsiniz ancak bu kişi size yeniden mesaj atabilir. Zira bu özellik kişinin size mesaj atmasını engellemiyor. Aksi halde sohbete devam etmek istiyorsanız kabul et seçeneğini işaretleyip sohberinize devam edebilirsiniz.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Twitter DM Filtre Özelliğine Kavuştu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Twitter DM Filtre Özelliğine Kavuştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Twitter DM Filtre Özelliğine Kavuştu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
ZORUNLU

GELEN YORUMLAR (0)

Copyright © 2015 - 2021 Tüm Hakları Saklıdır.