yükleniyor...

Twitter 140 Karakter Sınırını Kaldırıyor

Twitter resmi sosyal medya hesabından attığı bir tweet ile 140 karakter sınırını 280 karaktere çıkaracağını duyurdu.

Popüler sosyal medya platformu bir çok kullanıcısının takıldığı 140 karakter sorununun önüne geçmek için bugün önemli bir karar değişikliği yaptı. 140 karakter sınırını artık 280 karakter olarak belirledi.

Popüler sosyal medya platformu kullanıcılarının uzun zamandır istediği bir durum hakkında düzenlemeye gitti. Twitter kullanıcılarının oldukça zorluk yaşadığı 140 karakter sorunu artık tarih oluyor. 

Twitter’ın resmi hesabından yayınlanan bir post üzerinde 140 karaktere sığmayan Tweetler için bir duyuru yayınlandı. Şimdilik azınlıkta olan bir grup üzerinde test aşamasında olan uygualma yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulacak.

Jack Dorsey tarafından atılan 140 karakterin üzerindeki bir tweet ile Twitter bu yeni özelliği tanıtılmış oldu.

Twitter’ın sahip olduğu bu yeni özelliğin ne kadar süre test aşamasında kalacağı henüz belli değil. Ancak yakın gelecekte 140 karakter içerisinde sıkıştırılmış tweetler artık tarihin tozlu sayfalarına karışacak.

Twitter 140 Karakter Sınırını Kaldırıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Twitter 140 Karakter Sınırını Kaldırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla