Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Twitch Yayıncılarının Discord Sunucu Linkleri 2021

Twitch Yayıncılarının Discord Sunucu Linkleri 2021

ABONE OL
16 Kasım 2022, 15:38:12

Twitch, günümüzde en çok kullanılan canlı yayın platformlarından bir tanesidir. Özellikle birçok profesyonel oyuncu ve yayıncının düzenli olarak yayın yaptığı ve izleyicilerine çeşitli içerikler sunduğu Twitch’te insanların sevdiği ve sıkla izlediği birçok yayıncı bulunmaktadır. Sizler için Twitch yayıncılarının Discord sunucu linklerii hakkında detaylı bir yazı derledik.Günümüzde Twitch, birçok kişinin sıklıkla kullandığı platformların başında gelmektedir. Kendine Müzisyen, Wtcnn, Jahrein, Mithrain, Videoyun, Pqueen, Elraen gibi birçok ünlü yayıncının Twitch üzerinde milyonlarca kitlesi bulunmaktadır. Bu izleyiciler yayın esnasında sohbet kısmından hem bu yayıncılarla sohbet edebilirken hem de bu kişilere abone olarak farklı çekilişlere katılabilmektedirler. Özellikle Türkiye Twitch kitlesi birçok ülkenin yanında oldukça kalabalık ve aktif bir kitle olarak Twitch üzerinde rol oynamaktadır. Bu nedenle Twitch’e özel birçok yeni içerik Türkiye’ye de gelmekte ve kullanıcılar oldukça hızlı bir şekilde deneyimleyebilmektedirler.Ayrıca bazı popüler yayıncıların kendilerine özel Discord sunucuları da bulunmaktadır. Bu Discord sunucularına katılım ücretsiz ve oldukça kolay olduğu gibi Twitch yayıncılarının Discord sunucularında kendinize oyun arkadaşı bulabilir, sohbet edebilir hatta ünlü Twitch yayıncılarının yayınına katılabilirsiniz. Peki Twitch yayıncılarının Discord sunucu linkleri nelerdir? Yazımızın devamında sizlere birçok ünlü Twitch yayıncısının Discord sunucu linklerini aktardık.

Twitch Yayıncılarının Discord Sunucu Linkleri

Aşağıdaki listeden beğendiğiniz veya katılmak istediğiniz bir Twitch yayıncısının Discord sunucsunun linkine ulaşabilirsiniz. Twitch yayıncısının isminin yanında bulunan “Katıl” yazısına tıklayarak siz de bu Discord sunucularına kolay bir şekilde katılabilirsiniz.

 • Pintipanda (Afşar Tuna Akşen): KATIL
 • Elraen (Tuğkan Gönültaş): KATIL
 • Mithrain (Cem Karakoç): KATIL
 • Jahrein (Ahmet Sonuç): KATIL
 • Pelin Baynazoğlu (Pqueen): KATIL
 • Kendine Müzisyen (Kemal Can Parlak): KATIL
 • wtcNN (Ferit Karakaya): KATIL
 • UNLOST (Cantuğ Özsoy): KATIL
 • Rip (Berk Tepe): KATIL
 • Naru (Koray Bıçak): KATIL
 • Elwind (Kaan Atıcı): KATIL

Siz de yukarıda bulunan Pintipanda, Mithrain, Jahrein, Pqueen, Kendine Müzisyen, wtcNN, UNLOST, Rip, Naru ve Elwind gibi birçok ünlü Twitch yayıncılarının Discord sunucularına katılabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Herkese keyifli sohbetler dileriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments