yükleniyor...

Twitch Abonelik Kaç TL? Twitch Abonelik Ücreti 10 TL Oldu!

Twitch, günümüzde en çok kullanılan canlı yayın platformlarından birisidir. Kullanıcıların canlı yayın yaparak pTwitch, günümüzde en çok kullanılan canlı yayın platformlarından birisidir. Kullanıcıların canlı yayın yaparak para kazandığı bu platformda, izleyiciler dilediği kanala belirli bir ücret karşılığında abone olabilmektedir. Ancak Twitch abonelik ücreti ülkemizde yüksek olmasından dolayı, birçok kişi birden fazla kanala abone olamıyordu. Geçtiğimiz günlerde Twitch tarafından yapılan açıklama ile Twitch Türkiye’nin abonelik ücretlerinin güncelleneceği duyuruldu. Bu yazımızda kullanıcıların oldukça merak ettiği Twitch abonelik kaç TL sorusunu yanıtladık.Twitch, son yılların en popüler canlı yayın içerik oluşturma platformlarının başında gelmektedir. Birçok farklı yayıncının çeşitli içerikler ürettiği Twitch platformunda, Jahrein, Kendine Müzisyen, Wtcn ve UNLOST gibi ünlü yayıncılar bulunmaktadır. Bu ünlü yayıncıların izleyenleri genellikle birçok kişiyi takip etmesine rağmen Twitch Prime kullanarak yalnızca bir kanala abone olmaktaydı. Bu durumda diğer yayıncıya abone olmasını zorlaştırmaktaydı. Ancak geçtiğimiz günlerde Twitch tarafından yapılan duyuru ile birlikte Türkiye’de Twitch abonelik ücretlerinin güncelleneceği açıklandı. Bu duruma oldukça sevinen Twitch Türkiye kitlesi yakın bir zaman içerisinde dilediği yayıncıya çok ucuz bir fiyata abone olabilecek.

Twitch Abonelik Kaç TL? 

Twitch abonelik ücreti kur farkından dolayı şu anda kullanıcılar için oldukça pahalı durumda. Dolar üzerinden hesaplanan Twitch abonelik ücreti, birçok Twitch kullanıcısının farklı yayıncılara abone olmasını zorlaştırmakta. Ancak geçtiğimiz günlerde açıklanan bir haber ile birlikte 20 Mayıs 2021 itibariyle Twitch’te abonelik fiyatı 9.99 TL olacak. Bu haber hem yayıncılara hem de izleyicilere oldukça fayda sağlarken, Twitch Türkiye’nin gelişmesine de büyük bir katkı sağlayacak gibi gözüküyor.Twitch ile ilgili daha fazla gelişme ve haber için bizi takip etmeyi unutamayın. Teknoloji ve oyun hakkında daha fazla içeriğe ulaşmak için teknobiyom.com‘u ziyaret edin. Ayrıca daha fazla haber için Instagram, Facebook ve Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Twitch Abonelik Kaç TL? Twitch Abonelik Ücreti 10 TL Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Twitch Abonelik Kaç TL? Twitch Abonelik Ücreti 10 TL Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

slime rancher sistem gereksinimleri exxen şikayet samsung m31 kullanıcı yorumları laptop klavyesi çalışmıyor sevişmenin faydaları