yükleniyor...

TV Alana , Galaxy S8 Hediye !

Samsung , yeni kampanyası ile beraber çıtayı bir adım daha yükseltiyor ve Oled Tv alana , Samsung Galaxy S8 telefonu hediye ediyor .

Evimde Cebimde Samsung kampanyası ile beraber son derece bonkör bir hamle yapan Samsung, OLED Tv alanlara son model Galaxy S8 telefonunu hediye ediyor. Peki hangi tvleri alanlar bu kampanyadan faydalanabilecek ? Detaylar haberimizde..

Kampanyadan faydalanabilmek için 11 Eylül – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Samsung QLED 75Q8C, 75Q7F, 65Q8C, 65Q7F veya 65Q7Cmodellerinden birini satın almak gerekiyor. 

Ayrıca eğer Samsung QLED TV’nin 55Q8C, 55Q7F veya 55Q7C modellerinden birini alırsanız, o zaman da Galaxy S7 modeli hediye ediliyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere bu televizyonların fiyatları pek de uygun değil . 🙂

TV Alana , Galaxy S8 Hediye ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TV Alana , Galaxy S8 Hediye ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla