yükleniyor...

TurkNet AKK Sınırını Kaldırdı!

Ülkemizin önde gelen internet servisi sağlayıcı firmalarından biri olan TurkNet mevcut müşterileri ve yeni aboneleri için Adil Kullanım Kotasını kaldırdığını duyurdu.

Ülkemizde uzun zamandır konuşulan Adil Kullanım Kotası’nın kaldırılması konusunda ilk adımı TurkNet internet sağlayıcı firması attı. TurkNet şirketi mevcut müşterileri ve yeni abone olacak müşterileri için AKK sınırını kaldırdı.

Türkiye’de önemli bir yere sahip internet sevis sağlayıcı şirketlerinden biri olan TurkNet tüm sahip olduğu aboneler için Adil Kullanım Kotasını kaldırdığını açıkladı. Bu karardan önceki politikasında yer alan 150 GB AKN şimdi sınırsız kullanım olarak değiştirildi. 

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler tarafından yapılan açıklama mevcut TurkNet abonelerini ve yeni abone olacak müşterilerin kararlarını olumlu yönde etkileyecek.

TurkNet resmi internet sitesi de güncel durum hakkında güncellenirken “Bir Dönemi Kapatıyoruz!” sloganı ile gündemde.

TurkNet internet sağlayıcı şirketi müşterilerine tek bir tarife üzerinden yeni dönem internet paketi ile hizmet verecek.

100 Mbps’ye kadar sınırsız internet kalitesi sunan şirketin bu internet paketi için belirlediği fiyat ise 59.99 TL.

TurkNet AKK Sınırını Kaldırdı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TurkNet AKK Sınırını Kaldırdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Nöbetçi Noterler Adana Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Kayseri Nöbetçi Noterler sosyal medya faydaları nick oluşturucu nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay